Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szalagavatóra barátnőmnek csoki?

Szalagavatóra barátnőmnek csoki?

Figyelt kérdés

Nemsokára itt a szalagavatója a barátnőmnek. Akinek szeretnék ajándékot is adni. Arra gondoltam hogy After Eight-et adok neki, mert valamelyik nap beszéltük, hogy olyan még sosem evett. És amúgy szereti a csokikat. Csak nem tudom, hogy ez mennyire jó ötlet?

Előre is köszönöm a választ!



2018. nov. 24. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jó ötlet! Biztos örülne neki. Szalagavtó után még jól is eshet neki egy kis csoki! :-)
2018. nov. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem rossz ötlet a csoki(főleg az a fajta), de nem gondolod, hogy a te korodban(feltételezem 18 körül, ha a barátnődnek szalagavatója van) illene valami frappánsabbal előállni? Mondjuk faragással kidíszíthetnél egy sulyokot. Vagy akármi szép felületi mintát egy hársfalapra. Nem annyira nehéz egy jó késsel. Vagy ha nincs eszközöd, akkor írhatnál neki valami szépet a csoki mellé, ha van rá affinitásod. Ezek mindenkit megérintenek. Szerintem gondolkodj ilyenekben mint ez a kettő. Remélem tudtam ezzel segíteni.
2018. nov. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rendben van, köszönöm szépen!

Van égető készletem, azzal valami medál esetleg? És írok is mellé.

2018. nov. 24. 21:05
 4/4 anonim válasza:
A medál szerintem jó ötlet. Biztos nagyon örülne neki. Mellé az a csoki, és amit írsz még
2018. nov. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!