Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szalagavatóra milyen ajándékot...

Szalagavatóra milyen ajándékot szokás vinni /Unoka/?

Figyelt kérdés
2018. nov. 4. 17:19
 1/8 anonim válasza:
0%
Virág az biztos, amúgy nem nagyon tudom
2018. nov. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet, nem kell ajándék.
2018. nov. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Virágot sem szokás. Sem az enyémen, sem a testvéremén, sem 2 barátnőm szalagavatóján nem láttam egy szál virágot sem.
2018. nov. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
92%
Szerintem semmit. Én kaptam a nővéremtől a nagymamámtól és a párom szüleitől egy csokor virágot,elég kellemetlenül éreztem magam,hogy a többiek nem. De természetesen nagyon hálás voltam érte,csak nem szokás,én voltam az egyetlen. :)
2018. nov. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nem akkora esemény a szalagavató, hogy ajándék kelljen. Mi a családdal elmentünk, utána otthon ettünk és ennyi.
2018. nov. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szalagavatóra semmit.
2018. nov. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem szokás. Ne vigyél virágot, azt ballagásra illik adni, a szalagavatón szegény gyerek nem is tudja, hova tegye... Nálunk nem szokás ajándékozni szalagavatóra, csak eljönnek a meghívottak és kész. Ha nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor egy kis pénzt adj szerintem vagy valamilyen utalványt (pl. könyv).
2018. nov. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ReaperVagyokCS válasza:
ha ajándékozni szeretnél akkor egy karlánc
2018. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!