Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek egy könyvimádó...

Mit vegyek egy könyvimádó lánynak karácsonyi ajándékként?

Figyelt kérdés

2018. nov. 26. 15:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

ma 21:45

Ez nem igaz. Könyvimádónak lehet könyvet venni.

Nekem több kedvenc íróm van, és hál istenek még ma is írnak könyveket. Minden évben megtudják venni az új könyvüket. De lehet venni olyan könyvet amit a könyvimádó szeret témát. pl: Ha valaki szereti a krimit, akkor nagyon jó krimi könyvek vannak. és így tovább.

2018. nov. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
32%
bonbont, és rajzolj könyvet a dobozára:)
2018. nov. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

*vagy pl nemtom van-e ilyen könyves szerepjátéka nekije; tehát amikor


Ha jobbra akarsz menni, akkor lapozz az 56 . oldalra, de ha balra, akkor lapozz a 71. re:)

2018. nov. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
72%

Könyv /utalvány helyett/mellett:

Kedvenc idézete képkeretben, idézetes határidőnapló, van könyvre csiptethető olvasólámpa. Valamilyen vicces bögre/párna/pulcsi, ami az olvasásról szól (pl. Sírok, ha meghal a kedvenc könyvszereplőm vagy ilyesmi, vagy kedvencről). Avagy ultimate ajándék: egy ebook reader.

2018. nov. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
70%
Attól függ milyen árkategóriában gondolkodsz. Ebook az szerintem nagyon jó ajándék lenne, legalább nem sülsz be vele hogy megvettél egy könyvet ami már megvan.
2018. nov. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
16%
Hát nem tudom, szerintem ha könyvimádó, akkor már e-bookja is van... Ha nem is használja. Mert kipróbálni már csak kipróbálta, ha annyira szeret olvasni.
2018. nov. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
71%

KULCSOS VIRÁGOS KÖNYVJELZŐ



[link]

2018. nov. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
83%

Könyvutalvány. Aki sokat olvas, azt tényleg nem lehet követni, hogy mi az, amit már olvasott. Nekem is rengeteg könyvem van, de ha valaki végignézi, akkor sem tudja, hogy mit vegyen, mert egy csomót úgy olvastam, hogy nem az enyém, kölcsönkaptam, kölcsönöztem. Szóval ebből nem lehet tudni, hogy mit olvastam.

De egy kártya, utalvány, amin olyat választ, amit szeretne, nagyon jó ötlet.

2018. nov. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
23%

Könyvutalványt csak azért tartom problémásnak, mivel rettentő nehéz belőni azt az összeget, ami a legelfogadhatóbb a megajándékozottnak.


Ha alacsony az összeg az is gáz, de ha túl magas az összeg azzal is csalódást okozhatsz.

2018. nov. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Az olyan ajándékozottat, aki CSAK az ajándék ÁRÁT nézi, többet nem lepnék meg semmivel! Nekem, mint ajándékozónak kell tudnom, hogy mennyit költhetek el!

Vagy utána kölcsönkérek az ünnepelttől, mert üres a pénztárcám?

2018. nov. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!