Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot lehet venni...

Milyen ajándékot lehet venni egy fejlődésileg visszamaradott 15 éves diáknak?

Figyelt kérdés
Az osztályunkban mikulásra húztunk. És ötletem sincs mit tudnék venni neki:) körülbelül egy 7 éves szintjén lehet, olvasni, írni nem tud, és alig beszél, ha hozzászólsz is nehezen érti meg.. szeretném ha örülne az ajándéknak, és nem is lenne lenéző...mi lenne a megfelelő? 2ezer forintig kellene. Karórára gondoltam már, de ami elegánsabb az meghaladja az összeget.

#vásárlás #ajándék #ötlet #diák #húzás #mikulás #fejlődésileg visszamaradott
2018. nov. 30. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Mozijegy esetleg?
2018. nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pár éve vettem 1ezerét egy karórát - tökéletesen működik, néha elemcsere. Jó ötlet a karóra szerintem, szép dobozban.
2018. nov. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valamilyen fidget játék? Kocka, spinner, stresszlabda. Mellé mondjuk csoki. Ezekkel a dolgokkal mindenki elvan, nem véletlen volt pár éve a mánia, pedig eredetileg autistáknak, figyelemzavarosaknak találták ki őket.

De ördöglakatot, logikai dobozt is vehetsz szerintem.

Utóbbiakat a fakopancs.hu -n találsz a logikai játékok fül alatt, 7-8 éves kortól ajánlják őket életed végéig, a fa termékek még jól is mutatnak.

2018. nov. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!