Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Sose lep meg a párom mindig...

Sose lep meg a párom mindig nekem kell választani valamit, baj hogy ez zavar engem?

Figyelt kérdés

Ha szülinapom, névnapom, vagy karácsony, bármi van, sose előre készül és gondolkodik magában, hanem nekem kell választani. Én pont az vagyok aki szeret meglepetéseket okozni és már sokkal előre készülök neki ötletesen, ő viszont nem.

Mikor azt mondtam "nem kell semmi", akkor tényleg nem volt semmi és az alkalom után kell boltba menni meg webshopot nézni hogy na biztos van valami ami megtetszik, mert tényleg meglepett hogy nem gondol előre ki semmit, lehetne az bármi mütyür.

Totál nem a pénz a lenne a lényeg, legalább ha egy papírlapra ráírja hogy Boldog akármit, már abban is látnám, hogy igyekszik, de sose kézműveskedik. Könnyebb neki beugrani és megvenni valamit, amit előre megmondok neki.

Számára ez nem olyan fontos gesztus mint nekem, én családomban az ilyen alkalmakkor mindig kifejezhettük, hogy mennyire figyelünk a másikra, egy elejtett szóból tudjuk mire lenne szüksége. De az ő családjában ennek sose volt ekkora fenék kerítve és nem is figyeltek ott egymásra igazán.

Ezen kívül a kapcsolatunkban semmi probléma. Csak ebben a szituban érződik nekem mintha "szarna a fejemre".

Hogyan lépjek túl ezen a zavaró ponton?



2018. dec. 16. 21:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem lakunk együtt még, huszonévesek vagyunk.

Minden jó ha a vége jó, úgy tűnik mégis lesz karácsonyra egy kis meglepetésem. :) Kértem egy bizonyos teát boltból, mondta hogy pont ugyan olyat nem talált, de vett más milyet ami tuti tetszeni fog nekem. Állok elébe! :D Örülök ennek, hogy nem hagyta a francba hanem tényleg hoz nekem valamit. :D És majd nagyon meg fogom neki köszönni, hogy érezze és megértse, mennyire jól esik ez a kis gesztus!

2018. dec. 21. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!