Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ki milyen gagyi ajándékot...

Ki milyen gagyi ajándékot kapott karácsonyra? 😂

Figyelt kérdés
2018. dec. 27. 11:49
1 2
 1/17 anonim válasza:
83%
3 ezer forint értékű vezeték nélküli headset :D
2018. dec. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Jól állok, mert eddig még nem kaptam kb semmit :D
2018. dec. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet. Olyat kaptam, amire vágytam.
2018. dec. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer régen kaptam apukámtól, ( aki már nem él) egy szörnyű hálóinget. Sárga volt, a nyakánál magyaros hímzéses csipke volt.
2018. dec. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Lábkrémet :D
2018. dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
48%

Mikroszálas polár ágyneműhuzat.


- Utálom ezt az anyagot, a hideg is kiráz tőle

- van hozzá gumis lepedő, ugyanebből az anyagból, amit szintén utálok

- csúnya öreges a mintája is, naaaagy kék és piros kockákkal


Egyszerűen undorító, pedig utánanéztem és nem volt olcsó, vagy 12e lehetett a szett. El nem bírom képzelni, hogy ilyenbe ki bír belefeküdni, bár elmondás szerint akiktől kaptuk.


Nem vagyok nagy igényű, de a mikroszálas polár valami hitvány találmány, nem tudom hova dugjam, hogy ne is lássam, olyan rossz érzésem van tőle, hogy hányok... :(

2018. dec. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Egy rokonnal megbeszéltük, hogy elmondjuk egymásnak, mit kérünk. Én kértem tőle egy kulacsot, még a terméktípust is átküldtem, de megmondtam neki, hogyha nincs, akkor más is jó az adott sportüzletből, de min. 750 ml-s legyen.


Erre kaptam tőle 500 ml-set, mert "hát utolsó pillanatban ment el a boltba, sietett, és csak azt találta". Csak épp 500 ml-sem már van, és munkába nagyon nem praktikus nekem, és direkt megmondtam, hogy min 750 ml-s legyen...



ill. a szokásos is megvolt, amikor olyan rokon, aki tudja, hogy nem ehetek cukrot, adja nekem a Milka bonbont...

2018. dec. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%

Én amikor kicsi boltam egy zsugopri rokontól mindig vmi olcsó turkálós ruhát kaptam, ráadásul olyanokat, amiket sosem hordtam, kivéve egy dbot.

Ugyanettől a rokontól minden húsvétra pár szem apró csokitojás mellé adott egy narancsot.

2018. dec. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Apple earpodot, hülyeségnek tartom és csak elveszteném, szóval továbbajándékoztam anyámnak, remélem nem tudják meg. Meg konditermi kesztyűt a szüleimtől, úgy látszik b*zinak néznek.
2018. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én egy kezeslabas pizsit kaptam a nagynénémtől ami mellesleg két mérettel nagyobb mint én vagyok ( köszi xD) és ugye ha wcre kell menned akkor le kell vetkőzni. Ja és gombos is ráadásul.
2018. dec. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!