Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adhatnék a barátnőmnek...

Mit adhatnék a barátnőmnek 17. születésnapjára?

Figyelt kérdés

Mint fentebb is írtam, az egyik barátnőm most lesz 17 éves. Rengeteget agyaltam azon, milyen ajándékkal lephetném meg, de sajnos semmi érdemleges nem jutott eszembe..

Mivel kreatív, humoros lány, valami ilyesmit szeretnék neki adni. Vásároltam is egy "nyírd ki ezt a naplót".. Mert nagyon rég emlegeti már, hogy kell neki egy. Ezen kívül kap egy fényképes albumot, és egy falra akaszthatós emlékes táblát is.


Végül pedig, szeretnék még valamit adni neki.. Valamit ami vicces, kreatív, amit nem felejt el, amire még sokáig emlékezne... Ebben kérném a segítségeteket.

Egy ártatlan tréfás, vicces dolog kellene.. Vagy valami ilyesmi.

Minden ajánlatnak nagyon örülnék, nagyon fontos lenne. :))



2019. jan. 5. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Én az egyik barátnőmnek egy borospalackra csináltattam ráhuzhatós rugalmas textilt, amire szerkesztettem egy olyan képet, ami egy pálcikaember hidat csinál és egy frappáns két soros idézetet találtam ki, ami szintén rákerült a textilre.


Azért kapott ilyet, mert egyik bulinkon részegen nem hagyott fel azzal, hogy ő lemegy hídba. Órákon át kellett őt őriznem a fiúktól, akik pangálták őt, hogy menjen ke hídba. Úgy szedtem őt fek a földről 😂


Ha van nektek is vicces sztoritok, akkor megörökítheted ilyesmi formában.

2019. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, valami ilyesmi jó lenne :D

Nagyon köszi az ötletet, nem lopom el így ahogy van, de mindenképp jó ötlet, és lehet fel tudom használni. Köszönöm szépen! :))


Azért várok még válaszokat!

2019. jan. 5. 18:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm egyszer egy kis dunctos üvegbe kapott tőlem üzeneteket, minden nap egyet vehetett ki belőle. Olyanokat írtam bele amik feldobják a napját. Értsd közös sztorikra, rátok illő idézetekre. Az a lényeg hogy kettőtökről szóljon az egész és kifejezd vele mennyire fontos számodra. Barátnőm nagyon örült neki.
2019. jan. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet lenne, de ilyet kapott tőlem már a tavaly.. Minden esetre azért köszönöm szépen! :))
2019. jan. 6. 20:15
 5/6 NopeAndDope válasza:
Nekem még special nem volt barátnőm viszont én ismerősöknek kis animált könyvet adtam (flipbook) valami vicces közös történettel ezekben az a jó hogy az egyszerű is nagyszerű vannak neten olyan videók amik sokat segítemek
2019. jan. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)) bár végül csak a fent leírtakat kapta. Nagyon örült neki! Viszont lesz még alakalmam felhasználni az ötleteket. Szuper, köszönöm!!😄
2019. jan. 19. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!