Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » A barátnőmnek gyűrűt szeretnék...

A barátnőmnek gyűrűt szeretnék venni a születésnapjára, de nem eljegyzési szándékkal. Szerintetek ez így jó ötlet?

Figyelt kérdés

Barátnőm nagyon szereti a gyűrűket. Egy régi gyűrűt hord, amit még általános iskolában kapott. 16 évesek vagyunk, és neki nemsokára születésnapja lesz. Arra gondoltam, hogy meglepem egy gyűrűvel, viszont nem eljegyezni szeretném, hanem születésnapi ajándékként szeretném adni neki. Nem egy nagy tételről van szó, tehát ez egy olcsó gyűrű, viszont szép, és reményeim szerint örülne neki.

A válaszaitokat előre is köszönöm. :) Ha valakinek van saját, személyes tapasztalata ilyen téren, az nyugodtan írhatja! :)



2016. máj. 2. 19:14
 1/5 anonim válasza:
47%

Nekem egy bnőm ballagásra kapott gyűrűt a barátjától és eszméletlenül büszke rá, igaz mindenki azt hiszi h eljegyezték, ő meg szereti h azt hiszik h eljegyezték.


Szóval... Teljesen nyugodtan, örülni fog neki! :)

2016. máj. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szerintem biztos örülne neki :)
2016. máj. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha van bőrszíjad vagy bármi, amire rá lehet akasztani, mintha nyakláncként adnád, az üzenet arra nézve, hogy nem eljegyzésinek szánod.


De ez igazán kedves Tőled, és igen, jó érzés gyűrűt kapni :-)

2016. máj. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

A harmadik válaszolónak írnám, hogy mi nem rövid időre tervezzük együtt. :) Nagyon büszkék vagyunk egymásra, nagyon szeretjük a másikat, és a barátaink 99%-a azt mondja, hogy mi nem olyanok vagyunk, mint egy átlag pár, és úgy vélik, hogy egyhamar nem fogunk szakítani, ha csak nem avatkozik valami közbe. De magunktól tuti, hogy nem fogunk. :)

2016. máj. 2. 19:37
 5/5 anonim válasza:
Én is azt kaptam születésnapomra a barátomtól, és nagyon örültem neki :)
2016. máj. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!