Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Meglátogatjátok idén az...

Meglátogatjátok idén az anyukátokat Anyák napján most így, hogy kijárási korlátozás van?

Figyelt kérdés

Karácsonykor tudtam hazamenni utoljára és most lenne rá lehetőségem, hogy meglepjem és elutazzak hozzá 2 napra.

Nagyon hiányzik, nagyon szeretném látni már...de nem tudom most ebben a helyzetben jó ötlet e...


2020. ápr. 30. 18:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Bp. másik fele, mindenki lakás, 75-ön felüliek, és csak tömegközlekedni tudnék két kis gyerekkel a "hátamon". De videócsetelünk és rendeltem neki virágot meg gyümölcskosarat.
2020. máj. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
40%
Igen meg. Ez az egész csak felvan fújva, nehogy már emiatt ne találkozzak azzal, aki életet adott nekem eme földön. Nagyobb az esélye, hogy autóbalesetben halj meg, mint hogy elkapd ezt a hülyeséget.
2020. máj. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
26%

10!


Nálunk egy 16 éves volt nemrég az intenzíven.... A világon eddig 3 0-17 ev közötti halt meg. 1581 áldozat 45 és 64 között... Nincs olyan, hogy ő nem veszélyeztetett korosztaly

2020. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
79%
13: anyukám dolgozik, naponta több emberrel találkozik munka kapcsán, mint én. Nem én jelentem számára a veszélyt. Úgyhogy találkozom vele. Csak nem ölelkezünk, pusziszkodunk.
2020. máj. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Együtt ragadtunk kint külföldön, úgyhogy nincs gond a látogatással, azzal sokkal nagyobb bajom van, hogy egy rohadt virágbolt nincs az egész nyomorék városban...
2020. máj. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
# 15 alternatív megoldásként akkor hajtogass papírból :) (youtubon biztos van turorial) és adj mellé csokit vagy gyümölcsöt.
2020. máj. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!