Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Mi a véleményetek a kijarasi...

Mi a véleményetek a kijarasi korlátozás meghosszabbításáról? Milyen lesz nálatok a húsvét?

Figyelt kérdés

Szóval a kategória azért ez, mert ugye menne az ember a családhoz...


Barátommal a húszas éveinekben járunk.


Anyukája várna minket így is húsvétra (40-50 év közötti), de másik megyében lakik. Amúgy is van egy alapbetegsege, féltjük.

Karácsonykor találkoztunk utoljára, amúgy is kocsival mennénk. Nagyon pedzegeti a témát, de mi hezitalunk.


Mamàméknàl minden húsvétkor összejön a 'brigàd' és együtt eszünk. Természetesen ez is elmarad.


Kirándulni akartunk menni ebben a gyönyörű időben, amit ugye megint nem lehet.


Ti mentek valamerre a szabályozás alatt vagy betartotok mindent?


2020. ápr. 10. 09:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Igen, betartjuk. Otthon maradunk.
2020. ápr. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
45%
Tegnap motoroztam 200km-ert, ilyen jó időben biztos nem maradok otthon. Egyébként egy emberrel se találkoztam a benzinkutason kívül. A ti helyetekben én azért nem mennék családhoz, mert van alapbetegség, egyébként simán. Kirándulni viszont mennék.
2020. ápr. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Sokkal jobban lehetett volna szigorítani, mert amit az emberek művelnek az kimeriti a pofátlanság határát. Nagyon beleélte magát mindenki hogy ez csak az idősekre veszélyes. A húsvétunk olyan mint minden évben, lakást díszítés, főzök, sütök. Még hezitálok hogy találkozzunk a családdal. Anyuékkal és anyósékkal.
2020. ápr. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%
Ez csak akkor működne ha az emberek be is tartanák, így hogy a fele betartja a fele meg nem szerintem eleve nem kellett volna.
2020. ápr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Csak az ember szíve húz, nem megyünk senkihez. De azért a kirándulás nagyon hiányzik. :(
2020. ápr. 10. 09:25
 6/17 anonim válasza:
46%
Nálunk mindig nagy családi összejovetel van, idén a paromekkal töltöm, apossal egy udvarban lakunk anyós meg mindenképp jönni akar, de csak így szűken csaladiasan. 22l
2020. ápr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%

A kirándulás szerintem beletartozik a "szabadtéri sporttevékenység" kategóriájába. Azt meg elvileg szabad.

A szüleimet, nagyszüleimet viszont biztosan nem fogom meglátogatni

2020. ápr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonymousreview60 ***** válasza:
56%

Szóval a kategória azért ez, mert ugye menne az ember a családhoz...

Ne akarjon menni! Az ország nincs jól felkészítve védőeszközökkel, fertőtlenítővel, hogy arányaiban annyi embert kelljen ellátni mint Olaszországban. Emiatt a járványt el kell fojtani. Majd, ha a tömeges szűrés megoldható lesz, akkor mehetünk erre arra el.


Barátommal a húszas éveinekben járunk.

Éljen, éljen! Élvezzétek jól egymást!


Anyukája várna minket így is húsvétra (40-50 év közötti), de másik megyében lakik. Amúgy is van egy alapbetegsege, féltjük.

Qva egyszerű: nem mentek!


Karácsonykor találkoztunk utoljára, amúgy is kocsival mennénk. Nagyon pedzegeti a témát, de mi hezitalunk.

Megmondjátok, hogy nem mentek. Nem létfontosságú utazás.


Mamàméknàl minden húsvétkor összejön a 'brigàd' és együtt eszünk. Természetesen ez is elmarad.

Na bumm: háborús helyzet van. Jobb holnapután egy élő nagy, mint holnap egy halott.


Kirándulni akartunk menni ebben a gyönyörű időben, amit ugye megint nem lehet.

Család (=kb.= egy háztartásban élők) mehetnek együtt akárhova.


Ti mentek valamerre a szabályozás alatt vagy betartotok mindent?

Pszichoterápiára (ezt amúgy is szabad) hetente 4-szer (vásárlást ehhez kötve), és a sportnak betudva tánc magánórára hetente 2-szer, azt is ehhez igazítva. Tehát hetente 4-szer mozdulok ki 2-4 órára, és ennyi.


Zseniális húzás volt a kormány részéről a parkolás ingyenessé tétele, mert míg korábban kb. ötödannyi ember és alig harmadannyi autó mozgott Budapesten, tegnap-tegnapelőtt a szokásos 3/4-e annyi embert és majdnem annyi autót lehetett látni. Remélem a rendőrség a húsvétozókat szénné bírságolja. Az önkormányzatok legalább már lezárják a parkolókat. Hiába szép az idő, mindenki maradjon otthon!

2020. ápr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Itthon maradunk ketten a férjemmel, a családdal telefonon értekezünk. Szerintem pont ma robbant be a járvány, nem kockáztatunk. Majd bepótoljuk karácsonykor.
2020. ápr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%

Egy hónapja vagyunk "bezárva" a gyerekekkel. Természetesen betartjuk. Sőt örülünk, hogy nem kell menni szipirtyó anyóshoz.

Amúgy jó lenne, ha mindenki betartaná, mert tegnap munka ügyben megtettem a Debrecen-Eger távot és teljesen hétköznapi forgalom volt, többedik lámpára lehetett átjutni, az utcák tele emberekkel, az vének korzóznak 12 után is.

Jó lenne, ha nyáron tudnánk utazni, de a sok gyökér miatt nem tudom mi lesz így.

2020. ápr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!