Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Szerintetek jó ez az ajándék...

Anna0806 kérdése:

Szerintetek jó ez az ajándék anyák napjára?

Figyelt kérdés

A testvéremmel általában mindig kézzel készített ajándékot adunk anyának és idén nem a képeslap lett a nyerő hanem egy kis tároló doboz. De nem tudom, hogy jól néz-e ki vagy örülni fog-e. Ti mivel lepitek meg az anyukátokat ilyenkor?


18 éves lány vagyok a húgom pedig most lesz 15.



2021. máj. 1. 12:31
 1/9 A kérdező kommentje:
2021. máj. 1. 12:33
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Szeritem szuper!
2021. máj. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Most próbálom összerakni, hogy a kézzel készített dobozkához hogy jönnek a magyar úszás sikerek...
2021. máj. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Mi ez az olcsó szr, legalabb egy ajandek csomagot vegyetek, 10alatt semmi
2021. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Most ezért miért kellett lepontozni? A kérdésben egy kézzel készített tárolódobozról van szó, utána meg belinkelsz egy privát videót a magyar úszósikerekről, ennek mi a célja vagy mi értelme van?

De tudod mit, akkor dugd fel magadnak a dobozodat. :)

2021. máj. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, meg a magyar úszókat is. :)
2021. máj. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

A kérdezőnek üzenem


Any1d egy szuka

2021. máj. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, hogy hogy jön az anyák napi ajándékhoz és a tárolódobozhoz, a magyar úszás sikerei... Nekem ez eléggé furcsa. Biztos, hogy jó linket küldtél el??


Egyébként, valódi válasz: Szerintem tökéletes ötlet. :-) Ha saját készítésű, akkor még személyesebb lesz, ami egy ilyen családi ünnepnél nagyon fontos. Linket, vagy bővebb leírást nem tudsz róla adni?? Szerintem szépen és személyesen díszítsétek fel és akkor nagyon szép és hasznos ajándék is.

2021. máj. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan a kézügyességed, mint amennyire ügyesen lnkelsz, inkább adj két puszit.
2021. máj. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!