Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Saját készítésű ajándék...

Saját készítésű ajándék ötletek születésnapra?

Figyelt kérdés

Bajban vagyok, a barátom most fogja ünnepelni pár nap múlva a 19. születésnapját. A kicsit sablonosabb hagyományos ajándékokkal ellentétben gondoltam valami saját készítésű, kreatív dologgal lepném meg ( én szeretném elkészíteni )amiről én jutok majd neki eszébe.

Fogalmam sincs mit tudnék csinálni. :SS


Sajnos a sütés/főzés kivitelezhetetlen.

7 hónapja vagyunk együtt.


Van valami ötletetek? Ti mivel ajándékoztátok meg a párotokat?



2012. ápr. 18. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Töltsél le neki zenét, vagy filmet.
2012. ápr. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nem jó, mert ő is letudja akármikor.
2012. ápr. 18. 09:51
 3/5 anonim válasza:
2012. ápr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nem feltétlen saját készítésű de egyedi egy közös fotót adni neki, képkeretbe(ami lehet saját készítésű), vagy egy üveg borról leáztatod a cimkét éás gyártasz rá egyedi cimkét a saját fotótokkal
2012. ápr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

ez ugyan nem pasinak ment, hanem nőnek, 19 éves korában, de örült neki nagyon:


Egy nagy, színes kartonra felírtuk, hogy "Az élet 19 legédesebb pillanata", és felragasztottunk a kartonra 19 csomag/tábla különböző édességet. (gumimaci, egy tábla csoki, bobnon, stb)

2012. máj. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!