Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Anyák napi ajándéknak ez jó...

Anyák napi ajándéknak ez jó lenne?

Figyelt kérdés
anyukámnak anyák napjára olyat akartam csinálni hogy egy programfüzetet ahova le van írva hogy az nap mit csinálunk de a tesóm azt mondta ez hülyeség szerintetek?
2012. máj. 5. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
E nélkül én nem is tudnék létezni:) Mindig felírom, mi van kifogyóban, mit kell megvenni. Hova kell menni, mit kell elintézni. A hűtőn van, és naponta többször oda is szaladok feljegyezni a dolgokat.
2012. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem is hülyeség. inkább vegyél valami szép cserepesvirágot
2012. máj. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :))
2012. máj. 5. 19:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges ajándék lenne. Inkább egy szép virág vagy bonbon.
2012. máj. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaj, nekem nehogy virágot, pláne cserepest, vagy bonbont hozzanak! Inkább rajzoljanak kis szívecskét!Szeretem a virágot, csak ne nekem kelljen gondoznom.
2012. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nem hülyeség.Én a lányomtól kuponokat szoktam kapni amiket beválthatok nála masszázsra,teázásra,mozidélutánra meg ilyesmire.Aznap lesi minden kívánságomat,elkészíti a kávémat,megterít helyettem,nekem csak pihennem kell.Szóval szerintem jó ötlet.Már ha a programfüzetedbe valami hasonlókat szerettél volna írni.Szerintem édesanyád örülni fog.
2012. máj. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!