Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Szerintetek mit csináljak az...

Melcsi007 kérdése:

Szerintetek mit csináljak az anyukámnak anyák napjáraf (? )

Figyelt kérdés

2013. márc. 27. 18:54
 1/5 anonim válasza:
86%

Hát pl. Csinálj képeslapot (tegyél rá virágot vagy amit anyukád szeret)

Vagy esetleg kelj fel korán még azelőtt hogy anyukád fölkelne és csinálj neki ünnepi reggelit és csinálj hozzá szalvétatartót,névkártyát

Vagy csinálj ilyen kis dobozkát ilyen kockasajtos dobozból vond be színes kartonnal éstegyél rá mindenféle mintákat (a belsejébe esetleg rakhatsz szép szalvétát) a belsejébe pedig rakhatsz csokit vagy sütit

Esetleg írj egy fogalmazást anyukádról és hogy mennyire szereted és a papírt amire írtál díszítsd ki rajzookal matricákkal megy amivel még szeretnéd

Remélem tudtam segíteni! :)

2013. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy?

Szntem jó ötlet a képeslap,csak kicsit uncsi már,mindig azt kapnak....de a reggeli jó ötlet!!!

És mi lenne,ha mondjuk meglepnéd egy mostani divatos faliképpel? Veszel olyan lapot,amivel a házakat szigetelik,tudod az a fehér,szivacs-szerű (vagy ha van ismerősöd,kérsz tőle),nem kell nagy darab. Veszel hozzá kb 1m x 1m-es vmi szép anyagot (virágos,pöttyes,vmi ami a szobájához illik) és befeded vele ezt a lapot úgy,hogy ráfeszíted, a hátulját gombostűkkel rögzíted. Szntem ezek a képek nagyon jól mutatnak! És igazán egyedi is.


De ha vmi apróságot készítenél,jó ötlet egy kincsesládika (papiriroszerbe lehet venni natur dobozt,arra ragaszthatsz gyönyöt,dekorgumi mintát, dekoupage-olhatod,bármi.

Vaaagy kit szólnál egy drótból hajlított egyszerű kis virághoz?

Vaaaagy nyomtathatnál képeket a médiában (filléres) és annak vmi szép keretet készithetnél ( nálam a dekorgumi no1, könnyen lehet vele dolgozni és mutatós).

Hirtelen ennyi,de a gugliba beírod,rengeteget kidob :)

2013. márc. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
hát leb meg snyukádad virággal meg bombonal
2013. márc. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A reggeli szerintem is nagyon jó ötlet. Vagy,ha szeretsz sütni. Vannak nagyon egyszerű receptek süss neki valami finom.( Ha gondolod írj üzit és ajánlok olcsó könnyen elkészíthető ízletes sütiket! )

Vagy vegyél neki valamit amire épp szüksége van.

Ha jó a kézügyességed,akár csinálhatnál neki gyöngyfát. Nagyon mutatós,könnyen elkészíthető. [link]

De,ha csak meg tanulsz egy szép verset. Szépen elő adod anyukádnak. Egy nagy ölelés 3 puszival társítva. Mindennél többet ér.

Sok sikert! Remélem tudtam segíteni.

2013. márc. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Csinálj neki pálinkát.
2013. ápr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!