Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Mit vegyek/készítsek anyukámna...

Mit vegyek/készítsek anyukámnak, nagymamámnak, keresztanyámnak nőnapra?

Figyelt kérdés

A szüleimnek egy wellnes hétvégét gondoltam adni, de van kisbaba aki még szopik, tehát nem valami jó ötlet.Kb. 50.000 Ft-ot szánnák rájuk, de nincs ötletem mit vegyek nekik.

A nagyszüleim azt mondják csináljak anyukámnak valamit de az origamin kívül más nem jutott eszembe(pedig az elég ovis már...).Valami ötlet?

Nagymamám imád főzni de már MINDEN létező konyhai felszerelés megvan neki :D.Ötlet? :P

Keresztanyám hát... Most depressziós úgyhogy semmit nem szeret, semmi nem jó úgyhogy ő a legnehezebb D:

Várom az ötleteket!

(12 éves vagyok, tehát úgy írjatok :D)



2013. ápr. 16. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nőnap márciusban van édi. Nem anyák napjára gondoltál?
2013. ápr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

:) igen, inkább anyáknapja lesz az!

Virág, főzőcske a nagyival. De ne költs sokat, mert az sem jó! A szülők nem arra vágynak, hogy minél drágább ajándékot kapjanak, hanem annak örülnek ha látják hogy szívből készítetted, foglalkoztál vele!

2013. ápr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
XD 3mobil??
2013. ápr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jajj, bocsi, anyák napja :P.

Valahogy nem tudom átírni?

A főzőcske tényleg jó ötlet :).De szüleimnek mit készítsek?Igazából nem nagyon van hobbijuk, nem tudom minek örülnének :S(És ha kérdezem hogy mit szeretnek akkor azt mondják hogy nagyon semmit :D.Annyit tudok hogy anya szereti a lilát.)

Tudom nem olyan jó a drága ajándék, de más nem nagyon jutott eszembe...

2013. ápr. 17. 13:59
 5/6 anonim válasza:
Süssél mondjuk valami finom muffint és mindegyiknek a belsejébe rakjál egy kedves kis üzenetet egy papírcsíkon :) Muffin receptből a legegyszerűbb natúrtól a fullextrás cukrászdabeliig mindent megtalálsz a neten, az üzit meg egy egyszerű fehér papírra ráírod lehetőleg olyan tollal ami nem kenődik el a folyékony masszában majd a sütés folyamán. Semmiképp se színes papírra írd mert annak a színezőanyaga elkeveredik a tésztával és szerintem senki se szeretne kékfestékes sütit enni :) Sok sikert!
2013. ápr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Dóri, köszi a muffinos ötletet nagyon jó!Imádom a muffinokat, nem is értem miért nem jutott eszembe :D

Anyunak vettem Tankcsapa koncert jegyet, nagyon örült neki.A többiek akkor meg muffint kapnak(és pont szivárványosat ami kék-zöld-piros stb. lesz :-D)

2013. máj. 2. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!