Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Hogyan éli meg az anyák...

Hogyan éli meg az anyák napját egy olyan nő, aki évek óta küzd azért, hogy végre anya lehessen ( eddig reménytelenül)?

Figyelt kérdés
Természetesen nem rólam van szó, akkor nem kérdezném. Mennyire fájó pont nekik május első vasárnapja minden évben?

2013. máj. 4. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Változó.

Tegnap hallottam a tv-ben egy dalt az édesanyákról,akkor kibőgtem magam, hogy már nekem is anyának kellene lennem. Ma pedig megyek és szeretettel megölelgetem az édesanyámat, a keresztanyámat, és az anyósomat.

2013. máj. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen én is csak ezt tudom mondani, változó, mint ahogy az is, ahogyan a mindennapokat megéljük. Ez egy küzdelmes, nehéz időszak, de a cél, amiért küzdünk, a legszebb, ez a vágy a legerősebb, így - legalábbis nekem - nem nehéz újra és újra hinni, remélni és persze megtenni mindent a sikerért. Ez az időszak hozott az életembe sok jó dolgot is, és hiszem, hogy semmi sem véletlen, még ha ezt sokszor - csalódások után - képtelen is vagyok elfogadni. Én ilyenkor anyák napján nem gyászolom magamat, nem nehezebb nap, mint a többi, minden anyák napján azt mondom, a következőn már én is édesanya leszek! És egyszer így is lesz! :)
2013. máj. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kívánom mindkettőtöknek, hogy így legyen. Köszönöm, hogy válaszoltatok.
2013. máj. 5. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!