Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Mit adjak anyukámnak anyáknapj...

Mit adjak anyukámnak anyáknapjára? (:

Figyelt kérdés

Tudom, hogy még korán van ezen gondolkozni, de szeretném időbe eldönteni és valami nagyon jó ajándékot adni neki. Aminek nagyon nagyon örülne. Valami olyasmit, aminek minden anyuka örül. Tudtok valami ötletet? Ha meg pénzbe kerül ,akkor el kéne kezdenem gyűjteni szóval azért is most kérdezem.

L/14


2014. ápr. 1. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Virágot!

Méghozzá a kedvencét.

2014. ápr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy kis csokor virág, öleld át, csókolgasd meg és ha verset is szeretnél szavalni, itt találsz:

[link]

2014. ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt írtam egy másik ilyen kérdésre:


Ha különleges és egyedire vágysz, akkor kizárólag kézzel készített ajándék jöhet szóba!

Gondold végig mit szeret (főzni, kertészkedni, kötni, porcelán angyalkákat gyűjteni, pihenni a TV előtt...stb.) Ez alapján dönts el minek örülne. Pl. új kötény a főzéshez, kis felszerelés tartó a kerti cuccokhoz, polcocska az angyalkáknak, meleg pléd a tv elé...

Ha megvan a tárgy üsd be a googlebe a tárgy nevét annyival kiegészítve, hogy "házilag" (pl "kötény házilag")

Iszonyat mennyiségű pár filléres alapanyagból, könnyen elkészíthető ötletet fogsz kapni.

És garantálom, hogy jobban fog neki örülni, mint a boltban kapható dolgoknak!!! Ha meg ráadásul béna is vagy az ilyesmihez, és ennek ellenére megcsinálod (még akkor is, ha nem sikerül tökéletesen) akkor aztán tuti hatalmas sikered lesz vele ! :)


Szerintem neked is bejön majd :)

2014. ápr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
süss neki valamit! :) mondjuk muffint amit ki tudsz szépen dekorálni! :)
2014. ápr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én egy "anya-lánya" karkötôt fogok neki csinálni, valami megható felirattal. Olcsó, kreatív és a könnyek garantáltak :)
2014. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
virág meg amit szeret kérdezd meg mit szeretne
2014. ápr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!