Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Valami ajándékötlet anyák...

Valami ajándékötlet anyák napjára?

Figyelt kérdés
Virágcsokor szerintem alap de emellé szeretnék valami különleges ajándékot adni neki amire ha ránéz én jutok eszébe. Tudtok ötleteket? ( sajnos nincs kreativitásom ahhoz, hogy kézzel készített dolgot adjak neki vagy hasonló szóval az kizárva )

#ajándék #szeretet ##anyáknapja ##május
2018. ápr. 14. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azert az ember altalaban ismeri a sajat anyjat es tisztaban van vele, hogy minek örülne. Az enyém csokit kap, mert Gombóc Artúr egyenesági leszármazottja, virágot viszont nem, mert a vágottat pazarlásnak tartja, a cserepes meg van neki elég. Kacatokat nem gyűjt
2018. ápr. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Csak ismered annyira, hogy tudd, mit szeret, minek örülne.
2018. ápr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
"Virágcsokor szerintem alap..." Az is nyilván csak akkor, ha szereti. Én ismerek olyan nőt, aki bármilyen apró ajándeknak tud örülni, de virágnak nem.
2018. ápr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

anyám még meg is haragudna ha vágott virágot adnék neki :D

én parfümöt veszek neki

nézd meg a tied milyet használ és vegyél te is azt

2018. ápr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Idén színházba visszük anyák napján :)
2018. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Szia! szerintem ez nem annyira elrontható, ha mégis, akkor is a te kezeid műve (ha nem jó a kézügyességed).Hát akkor mondanék egy példát, ha még tudok segíteni bárkinek:

Kivágtunk egy szív alakot kartonból, arra színes virágokat vágtunk úgy, hogy a szirmokat felhajtottuk, így 3d-s lett. De ragasztás előtt mi ragasztottunk rá egy közös képet anyával. Ez elhagyható, anélkül is jól mutat. El lehet készíteni kisebbekkel is, én a 9 éves öcsémmel csináltam. Amúgy ez az ajándék nem csak anyáknapjára jó. Szerintem ez akármilyen alkalomra pl szülinapra is tökéletes és aranyos ajándék.

Örülök, ha tudtam segíteni.

2018. ápr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!