Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Kimaradt a ballagás az életemb...

Kimaradt a ballagás az életemből és magam alatt vagyok,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan iskolába jártam ahol nem volt ilyen
2020. jún. 12. 11:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Idén elég sok mindenkinek kimaradt a ballagás a vírus miatt.
2020. jún. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen de nekem lett volna rá lehetőségem csak elcsesztem
2020. jún. 12. 11:54
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Gondolj arra, hogy másnak meg mondjuk meghalt valakije, vagy balesetet szenvedett, vagy beteg.

Mindjárt rájössz, hogy a ballagás kimaradása legyen életed legnagyobb problémája.

2020. jún. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Nekem általánosban maradt ki, mert 6 osztályos gimibe mentem át. Nem nagy ügy. Az érettségi előtti se volt valami hű de nagy cucc, ahogy a szalagavató sem. Ha bármelyiket ki kellett volna hagynom, nem haltam volna bele. Semmi érdekeset nem hagytál ki.
2020. jún. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Teljesen kivagyok hogy a gimis ballagás és szalagavató is kimaradt az életemből :(
2020. jún. 12. 16:27
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Nyugi, nem hagytál ki semmi érdekeset. Sokkal jobb programokra mehetsz még az életben.
2020. jún. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Én remélem, hogy akinek kimaradt az életéből, annak valamikor rendez a gimi egy pótballagást. Nekem az általános iskolai maradt ki, ugyanazért, mert 4-esnek, a hatosztályosba felvetteket utálta az igazgató, de ofő rendezett egy aranyos ünnepséget.
2020. jún. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is kimaradt anno, mert aznap nyelvvizsgáztam angolból középfokon. Ez van. Mondjuk, annyira nem hiányzott az a közösség.
2020. jún. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Én spec el se mentem teljesen önszántamból.
2020. jún. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
84%
Nem nagy cucc. Körbejártok a suliban, aztán állni kell az udvaron legalább 1 órát, hallgatni az unalmas dumát ami senkit sem érdekel, a végén meg megy mindenki amerre lát, ennyi. Nem kell nagy traumába esni mert nincs ballagás. Azt hogy elvégezted a sulit meg lehet ünnepelni, ugyan úgy el lehet menni étterembe, vagy akár otthon is meg lehet oldani, ahogy az ajándékot is oda lehet adni.
2020. jún. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!