Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Kimaradt a ballagás az életemb...

Kimaradt a ballagás az életemből és magam alatt vagyok,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan iskolába jártam ahol nem volt ilyen
2020. jún. 12. 11:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%
10-es: Egy órát? Az semmi! Nálunk minimum volt három órás az álldogálás. Tudom, mert én ugyan nem mentem a saját ballagásomra (a 8-as vagyok), de előtte való évben sorfalat álltunk. Majdnem megdöglöttünk a hőségtől, ketten el is ájultak. A dirink igencsak szeretett beszélni. Én hála égnek árnyékban álltam, de a lábaim már rettentően fájtak, mire vége lett az egésznek.
2020. jún. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
87%
11, nekem szerencsére csak egy óra volt, ezért írtam annyit
2020. jún. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%

A férjem néha szokta mondani, ha feljönnek a gimis szalagavatós élményeim, hogy kicsit sajnálja, hogy szakmunkásban kezdett, és neki ezek kimaradtak.

De azért nem ment tönkre az élete. :) Gondolj arra, hogy ez már 5 év múlva sem lesz fontos, csak most amúgyis ingatag a lelkivilágunk a 3 hónapos bezárkózás miatt.

2020. jún. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%
Bárcsak nekem is elmaradt volna, utálom ezeket a felesleges ünnepléseket. Az második diplomaosztóm, na azt vártam, mert találna kellett lenni, sokat dolgoztam érte és annak már volt értelme
2020. jún. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Gyere cseréljünk. Nekem jövőhéten lesz. Én nem vagyok oda érte...
2020. jún. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
15-ös melyik suli?
2020. jún. 20. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!