Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » 18-20 éves lánynak érettségire...

18-20 éves lánynak érettségire nyakláncot, karperecet vagy ékszerórát vennél?

Figyelt kérdés
8-12 ezer a limit. Készpénz nem jöhet szóba.
2021. ápr. 17. 11:18
A kérdező szavazást indított:
Óra
Nyaklánc
Karkperec
56 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
Én talán egy pandora karkötőt, habár az picit drágább. Ha az nem jöhet szóba, akkor nyakláncot, de figyelj arra, hogy vannak emberek, akiknek mindig nyaklánc van a nyakukban, és hiába kapnak újat, másikat, szebbet, jobbat, nem fogják lecserélni. Vagy amúgy egy szép fülbevaló nem jöhet szóba?
2021. ápr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nincs kilyukasztva a füle
2021. ápr. 17. 11:54
 3/22 anonim válasza:
100%
Akkor én inkább a nyakláncra szavaznék
2021. ápr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyakláncot javaslom. De azt előtte derítsd ki, hogy nem allergiás-e. (Sokaknál még az ezüst is fájó, viszkető kiütéseket okoz.)
2021. ápr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ, hogy a fentiek közül melyiket hordaná.


Én nyakláncot kaptam. Egy napig sem volt a nyakamban, mert nem hordok nyakláncokat, irritálnak. Szerintem valamelyik lomtalanításkor ki is lett dobva. Szóval én a helyedben személyre szabnám az ajándékot, nehogy az is így járjon, mint az enyém...

2021. ápr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%

ha magamból indulok ki, pénzt. ékszert magamnak csinálok, és amúgy se tetszenek se a karkötők, se a karórák, nyakláncból is válogatós vagyok.

pénz miért van kizárva?

2021. ápr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 DeMoR ***** válasza:
91%
Vagy mondjuk ne vegyél még egy porfogót neki. Ne gondold, hogy biztosan tetszeni fog neki. Jellemzően a nők/lányok csak kedvességből mondják, hogy tetszik a mástól kapott ékszer az esetek 91%-ban. Inkább kérdezd meg, hogy mit szeretne, ha ennyire nem ismered, mert lehet lesz valami aminek tényleg hasznát tudja venni. Léci ne gyere azzal meg, hogy szokás, mert falra mászok XD. Vagy csak adj neki pénzt, mert úgy esteleg maga veszi meg a dolgait. (Legyen az bármi:D)
2021. ápr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
11%

Nekem keresztlányom érettségizik mi ilyet vettünk neki:

[link]

2021. ápr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
41%

PÉNZ.


És arra költi, amire akarja. Fesztiváljegy, táska, utazás, abortusz,...

2021. ápr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
Akkor tudnál venni neki egy jó ajándékot, ha előtte óvatosan érdeklődnél, hogy mire lenne szüksége, így nem nagyon lehet mellé lőni. A pénz az olyan semmilyen, "nem tudtam mit vegyek, tessék itt van 10.000 forint". Esetleg ajándékkártya a kedvenc ruhaboltjába? Ez már egy picit személyre szabottabb.
2021. ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!