Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Egy kis segítség a beszédhez?

Egy kis segítség a beszédhez?

Figyelt kérdés
Ballagásra beszédet kell írnom a 8.-osok nevében a 7.osztályhoz. Fogalmam sincs mit írjak le..ha valaki tudna segíteni,azt megköszönném!!

2021. jún. 10. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lózungokat, közhelyeket, mindenféle összefüggés nélkül. Legyen benne valami szirupos idézet egy tananyagot képező költőtől, lehetőleg Petőfitől. A lényeg, hogy már akkor ásítozni kezdj, amikor végiggondolod. Legyen jó hosszú is, mert álljanak csak a napon a kis csírák, tartsák szépen a negyven tonna virágot, égjen rájuk a nejlonzakó.
2021. jún. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt mindenképp írd bele, hogy amikor gondolkodtál a beszéden, feltetted kérdésként egy ilyen fórumra, hogy ötleteket kapj, és szó szerint idézd az 1-es válaszoló által leírtakat. Ez biztos adni fog egy alaphangot a beszédnek. Onnantól már csak elrontani tudod :)
2021. jún. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérd el attól, aki tavaly írt ilyet.
2021. jún. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizisten írok egy beszédgenerátort Javascriptben mindjárt...
2021. jún. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 7.esek!

Az idei év nehéz volt bla bla.

Jövőre nehezebb lesz bla bla.

Tanuljatok sokat, középsuli bla bla.

Élvezzétek ki a nyarat bla bla.

Valami nyálas idézet, mint búcsú szó.

2021. jún. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én annak idején gimiben búcsúztam az évfolyam nevében.

Sablonos idézettel kezdtem (a kevésbé sablonosokat cenzúrázták :( és megjegyeztem, hogy egy idő után lusta voltam újat keresni, jó lesz ez is :)

2021. jún. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat! Sikerült egy jó kis beszédet összerittyenteni:D
2021. jún. 15. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!