Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ballagási beszédet kell...

Ballagási beszédet kell írnom. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Tehát: nálunk az a szokás, hogy mindig az alatta lévő osztály búcsúztatja a ballagókat. Most én írom a beszédet, de mivel nincsen olyan személyes kapcsolatunk az előző osztállyal, csak közhelyeket tudok írni. Valaki segítene, tudna ötleteket adni? A válaszokat előre is nagyon köszönöm! Egyébként ennyi van kész belőle:


Kedves nyolcadikosok!


Szeretnénk gratulálni nektek az eddig elért tanulmányi sikereitekhez. Ez a nyolc év hamar eltelt, de reméljük, hogy hasznos tapasztalatokkal, és sok pozitív élménnyel gazdagodtatok az évek során. Bár az elején biztos furcsa lesz, hogy ti lesztek a legkisebb osztály a gimiben, és nekünk is, hogy mi leszünk a legnagyobbak az általánosban. De ne felejtsük el, hogy ez egyben egy új korszak kezdete is, amely szintén sok élményt tartogat a számotokra.



2021. jún. 11. 10:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#6

Ne haragudj, akkor félreértettelek! :)

2021. jún. 12. 13:04
 12/12 A kérdező kommentje:

#10


Igen, tudom de nem tudtam mást írni. De különben így vissza gondolva nem hosszú idő

2021. jún. 12. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!