Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Szerintetek ez gáz ajándék...

Szerintetek ez gáz ajándék lenne diplomaosztóra? Ti mit adnátok lány barátnak?

Figyelt kérdés

Két barátnőm is most végez az egyetemen. Régóta ismerem őket, de nem nagyon volt szokás köztünk az ajándékozás, néha adtunk a másiknak valami kis apróságot, néha nem. Szóval ez elég kaotikus. Arra gondoltam, hogy most adnék nekik valamit, elvégre mégis lediplomáztak és ebben sok munkájuk van, a koronás időszak alatt úgyse nagyon tudtunk találkozni. Valahogyan jól esne adni nekik valamit. Olyat szeretnék, aminek örülnének, tudnák hasznát venni, de mégis picit kreatívabb, játékosabb, személyesebb.

Arra gondoltam sütnék szerencsesütit, amikbe valami kapcsolódó üzenetet írnék és akkor minden sütiben lenne egy-egy szó, amiből ki lehet tenni a mondatot. Viszont még gondolkozom, hogy mi lehetne ez a mondat és ez így önmagában azért ezt nem érzem elégnek. Valamint arra gondoltam varrnék nekik egy táskát (tote bag, magyarul nem tudom minek nevezzük), amire szintén hímeznék vagy festenék valami mintát, szöveget.

Szerintetek ez milyen? Van valami egyéb javaslatotok?


2021. jún. 15. 12:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Hát, én szeretnék nekik adni valamit.
2021. jún. 15. 20:48
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves gesztus, én a kézműves tasinak örülnék jobban. Az időtálló emlék, és össze is köt benneteket
2021. jún. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Raffaellot ajánlom esetleg
2021. jún. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem szeretnék ilyen átlagos ajándékot adni, mint pl. csoki, virág, utalvány stb., mindenképpen valami személyesebbet szeretnék.

2021. jún. 15. 23:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a legjobb ajándék vagy használható vagy megehető. porfogó senkinek se kell. és a kézzel készült mindig sokkal személyesebb. én a sütinek és a táskának is örülnék
2021. jún. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aranyos vagy és jók az ötleteid is. Én mindkettőnek örülnék :)

Annyi, hogy ha tudsz, olyan stílusú táskát készíts, ami passzol az övékéhez.

2021. jún. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mini szoba szökőkutat kaptam, nagyon örültem. Én spirituális személy vagyok, a szökőkút a körforgás jelképe, az energia folytonoságga. Így számomra ez az ajándék tökéletes volt!
2021. jún. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen
2021. aug. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!