Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Adjak ajándékot az unokatesóm...

Adjak ajándékot az unokatesóm gyerekének ballagásra?

Figyelt kérdés
Az unokatesóm rajtam kívül mindenkit meghívott a gyereke ballagására. (Én 200 km-re lakom tőlük, nem tudom, hogy ez e az oka, hogy engem nem hívott vagy valami más.) A jövő hónapban lesz egy nagy családi összeröffenés (nem a ballagás miatt, más okból). Felköszöntsem a gyereket utólag a ballagás alkalmából?

2021. jún. 16. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tenném, semmi okom rá. Nem is tudok róla.
2021. jún. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én sem tenném
2021. jún. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell ajándékot adni. Hiába laksz 200 km-re, szerintem ha már mindenkit meghívtak, téged is illett volna meghívniuk. Vagyis ha én már meghívok mindenkit, akkor azt is meghívnám, aki messzebb lakik, max. nem jön el, nem nagy tragédia, viszont így nem, nem adnék ajándékot.
2021. jún. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem adnék. Mire fel? Annyira nem vették a fáradtságot, hogy meghívjanak. Majd azt te szerintem eldöntöd, hogy nincs-e túl messze, hogy elmenj, nem kell helyetted kalkulálniuk. Meg a családi összejövetelnél már nem szempont ez?

Nem bántani akarlak, de sajnos szerintem direkt nem hívtak.

2021. jún. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és tudom, hogy létszámlimit van sok iskolában, de akkor meg attól a rokontól, aki nem volt olyan fontos, hogy beleférjen a megadott keretbe, ne várjunk ajándékot sem.
2021. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem hívott meg, ezért nem adnék.
2021. jún. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Én el sem mennék, mert nem hívott meg!!


Attól még, hogy messze laksz telefonon felhívhatott volna vagy valami.


Én szüleim is felhívták a távol élő rokonokat, amikor ballagtam, de volt olyan akikez el is utaztunk (másik megyében él.)

2021. jún. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hívtak meg, akkor nem kell utólag sem ajándékot adni
2021. jún. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell utólag felköszönteni, csak kérdezd meg, milyen volt a ballagás, milyen eredménnyel végezte a sulit, hova megy ezután hol fog tanulni, ilyesmi.
2021. jún. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hívott meg minek neki ajándék?
2021. jún. 22. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!