Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit tegyek ha rám akarják...

Mit tegyek ha rám akarják erőszakolni a ballagásom?

Figyelt kérdés

Nagyon nem szeretem a jelenlegi gimnáziumomat ahonnan ballagok és eddig minden kötelező eseményt sikerült kihagynom, beleértve a szalagavatómat is. Ott nem táncoltam volna csak a szalagot feltűzte volna ofi és a szüleim azt mondták hogy erre nem is lett volna érdemes bemenni de anyám most lelkileg zsarol és kiabál velem, amiért nem akarok elmenni a ballagásra..

Olyanokat talál ki hogy nem engednek el érettségizni ha nem megyek el és olyan verremenoen próbálja belém diktálni hogy igenis el kell menjek hogy szóhoz sem jutok, ha megszólalok ezzel kapcsolatban közli hogy ne idegesitsem mert lezárta a témát.. Nagyon kivan rám akadva és már hónapok óta nem veszi figyelembe így sem az érzéseimet, sőt évek ota.. Borzasztóan szorongó lány vagyok, zárkózott és nekem nagyon nagy kin egy ilyen esemény.. Most hiztam nyolc kilót az előző 10 mellé és nagyon undorítóan nézek ki, nem egy embertől meg kaptam a napokban ez mellett nagyon csúnya bőröm van, bajszom nőtt nem rég ami nagyon látszik és mindig kipirosodok random. A kötelező ünneplőm se jó rám, àtüt és egyszerűen az osztályommal sem vagyok jóba hogy tényleg megerje elmennem meg akkor már mit tudnak kezdeni ha nem is látom őket csak érettségin? Nem értem tényleg hogy minek kell belém diktálni ezt, vagy szerintetek jogos az amit anyám csinál?

El akartam menni kozmetikushoz hogy valamit csináljon a bőrömmel, de oda sem támogatja hogy elmenjek, nekem meg nincs pénzem rá mert a környéken most nincs lehetőség a szokásos diákmunkàmra február óta :(

Nagyon letargikus hangulatba vagyok most, borzasztoan rosszul érzem megint magam ez miatt..



2022. márc. 17. 21:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta az teszi boldoggá ha látna ott állni ahogy átveszem a bizonyítvànyom de nem is nagyon törődnek velem alapból és azzal nem számol hogy borzasztoan szoronganák, szét enne a stressz és életem végéig bánnám hogy megjelentem mert meg az iskola oldalara is felkerulne a diszno testem a vörös borhibas bajszos fejemmel..
2022. márc. 17. 21:03
 2/5 A kérdező kommentje:
Azzal sem szamol*
2022. márc. 17. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Ez hatalmas elvi tévedés anyukád részéről. Egy részt bizonyítvány kettő lesz, az egyiket az utolsó ofő órán adják át, ha minden igaz, bár már nem emlékszem pontosan, 10 éve volt. De tuti nem a szülők előtt. Ott max jutalmaznak, amiben én is részt vettem a kiemelkedő tanulmányi eredmények, versenyek miatt. Érettségi bizonyítványt azt meg júniusban kapsz majd.
2022. márc. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NTBS ***** válasza:
Próbálj meg beszélni a szüleiddel. Esetleg kérj segítséget valamelyik rokonodtól.
2022. márc. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

5 éve érettségiztem, nekünk a szóbelik után adták át az érettségi bizit és emlékeim szerint rendes évzárón a sima bizit. Mondd el anyukádnak, hogy a bizonyítványosztáson nem vesznek részt a szülők, hátha akkor könnyebben elfogadja.

Ha hirtelen szőrösebb lettél, szerintem lehet egészségügyi probléma, beszélj házi orvossal, hátha mondd vmi okosat.

Esetleg a szorongásod nem oldja a mozgás? Nem kell konditerembe menni, már tele van különféle edzéstervekkel a net, hátha találsz neked valót.


Sok sikert! Remélem, anyukád elfogadja a döntésed.

2022. márc. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!