Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Hogyan ússzam meg a keringőt...

Hogyan ússzam meg a keringőt a szalagavatón?

Figyelt kérdés
A tanáraim miatt nem is aggódom, de a szüleim nagyon komolyan veszi a szalagavatót és borzasztóan kiborulnának, ha elmondanám nekik, hogy nem akarok táncolni. Az osztálytánccal nincs is semmi problémám, abban szívesen részt vennék, de a keringő gondolata teljesen kiborít. Próbáltam már fel ruhát, de magamra sem bírtam nézni. Nem tudom milyen ürüggyel úszhatnám meg

2022. aug. 25. 02:24
1 2
 11/12 NTBS ***** válasza:
79%
Leülsz a szüleiddel és megbeszéled velük.
2022. aug. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Alapból nem terveztem részt venni a szalagavató táncikálós részében, mivel személy szerint nekem nem volt erre igényem, viszont szívesen megnéztem volna, ahogy a többiek táncolnak, segítettem volna az öltözködésben, ilyenek. Aztán közbeszólt az élet, szalagavató előtti estén hirtelen magas lázam lett, utána vagy öt napon keresztül hánytam-fostam, de annyira, hogy kórház lett a vége. Az osztályfőnök-helyettes pedig eléggé megorolt rám emiatt, azt hitte, hogy így akartam kibújni az ünnepség alól, konkrétan még köszönni sem volt hajlandó utána (mikor én előre köszöntem neki, nem volt hajlandó viszonozni). :) Vannak ilyen gyökerek, lesznek még a továbbiakban is, nem éri meg foglalkozni a véleményükkel. Ha te nem szeretnél táncolni, az a te egyéni döntésed, senkinek sincs joga azt firtatni.
2023. febr. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!