Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Lehet ilyen ruhában ballagni?

Lehet ilyen ruhában ballagni?

Figyelt kérdés
Ma voltam vásárolni, és órákat töltöttem blúzok-szoknyák nézésével, majd egy ruhát választottam. [link] Hasonló ehhez, és egy fehér boleróval viselném. Szerintetek nagyon ki fogok tűnni a többiek közül? (Mivel a sort én vezetem, így ez a kérdés még fontosabb.) Illetve, mint a kérdés is, szerintetek szabad ilyen ruhában ballagni?

2012. ápr. 30. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de ez a ruha nem való ballagásra.Én semmi esetre nem ballagnék ebben ruhában.
2012. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ballagásra fehér blúz meg fekete szoknya való. Tudtommal a legtöbb iskolában elő van írva hogy matrózblúzban kell ballagni vagy maximum ha osztállyal vesztek fel "egyen ruhát" amit csináltattok. Ez van.
2012. ápr. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha az iskola nem szab meg semmit akkor tökéletes! Elegáns a fehér boleró jól kiegészíti majd. :) Nem kell mindenkinek ugyan őgy kinézni pont az a lényeg hogy mindenki egyéniség.
2012. ápr. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ballagásra való..
2012. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
bankettre tökéletes, de ballagásra bírd ki a fehér blúzt. együttérzek :)
2012. máj. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy szep parti, estelyi ruha, ami nem egy utcai viselet, ezert valoban feltuno lennel!
2012. máj. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Szerintem ez erős egy ballagásra.

Ez a baj, hogy az iskolák nem szabják meg az ilyen dolgokat. Nálunk volt aki évnyitóra is egy rózsaszínű sortban jelent meg..

Sima fehér blúz és fekete szoknya. Hidd el, hogy ezekből is lehet ám csinosat találni.

2012. máj. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a baj ezzel, nálunk gimiben is van aki ilyenben ballag, és nem tűnik ki vele mert sokan választanak hasonlót, főleg hogy iskola nem kötelez semmire. Esetleg kérdezz körbe az osztályodba hogy más is visel e hasonlót és ha igen akkor tényleg nem feltűnő hogy te is ilyenbe vagy.
2012. máj. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az iskola nem szabta meg, hogy miben ballagjunk, csak azt, hogy ne legyen hófehér. Osztálytársak közül még egy lány fog ruhában ballagni, akiről tudok is.
2012. máj. 1. 16:04
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
szerinte m akkor teljesen oké :) legalább egyikőtök sem érzi majd magát kényelmetlenül
2012. máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!