Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » A 8. osztályos ballagás miért...

A 8. osztályos ballagás miért olyan nagy dolog?

Figyelt kérdés

csomóan kapnak rá laptopot, iphone-t és hasonló dolgokat, pedig csak az általánosból mennek el... 8.-osok ott mondják magukról h "húú, ők jövőre már nagy gimisek lesznek!" és ezt tök nagy dobra verik...És mi van azzal aki 6. után megy el? Ő ki van hagyva az egész felhajtásból és már 2 éve gimis..

Ezt nem nagyon értem...Miért olyan nagy "cucc" a 8.-os ballagás??



2012. jún. 22. 17:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
71%

Pff...benned aztán dúlnak a hagyományok, és az érzelmi, emlékekhez kötődő dolgok...:D:D :/

Csupán egy korszak zárul be előttük, olyan emberektől szakadnak el, akikkel "felnőttek", 8 évig együtt csinálták végig a mindennapjuk egyharmadát. A ballagás a 8 év legszebb dologa. Sajnálatra méltó ember vagy, ha te ezt nem érted meg, de komolyan.

2012. jún. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
69%
*dolga
2012. jún. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
23%
Nem nagy cucc. Legalábbis az én időmben (11 éve) nem volt az.
2012. jún. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
49%

nálunk volt olyan az osztályban anno,aki rendesen lagzit csinált a 8.-os ballagásból...Sátor meg vagy 40 vendég.Én sem tudom megérteni.Barátnőm kisfia most ballagott az óvodából,és telefont kapott.számomra ez is túlzás.

A középiskolait még megértem,de ezt a 8.-osat tényleg eltúlozzák.

2012. jún. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
70%
Nem nagy dolog ok ünnepel a család van egy közös ebéd vacsi étteremben esetleg,valami kis ékszer,óra vagy valami szép toll.De úgy gondolom,felesleges egy 14 éves gyereknek hatalmas és drága dolgokat venni,egy általános iskolát illik elvégezni,és még hogy rendesen kérésük is van pl külföldi út,laptop,iphone stb. szerintem meg bunkóság is.
2012. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
55%

Én is hatosztályos gimnáziumba járok, szóval megszívtam :)

De mondjuk örülök, hogy korábban eljöttem az általános iskolából.

2012. jún. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
42%

Én 4. után mentem el, akkor se kaptam semmit, és most se, de nem is hiányzik. Én most 8.-os vagyok, de egyáltalán nem zavar, hogy páran olyan nagy dolognak tartják. Jobban jártam, hogy már akkor elmehettem az előző osztályomból, mert nagyon rossz volt az osztályközösség.

Annyival viszont kárpótolva vagyok talán, hogy ebben az évben bérmáltam, és minden rokontól kaptam egy 1000-2000 Ft-ot. :)

2012. jún. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
44%
Én sem értem. Ballagni általánosból mindneki tud. Persze, oké, lezárult egy szakasz, jjajj ded rossz, meg mit tudom én, de nem olyan nagy szám. Lehet adni ajándékot, de 100000-res telefont, meg laptopot adni túlzás.
2012. jún. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:
22%

Én is 4.be jöttem el az áltlánosból :D.

Nem bántam meg... Ha nem jöttem volna el most nem járthanék egy top 30 suliba...

2012. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
54%
nekunk 9. osztályos ballagás van :P
2012. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!