Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Közeledik a Valentin nap és...

Anuska kérdése:

Közeledik a Valentin nap és nekem még semmi ötletem, hogy mit vegyek a barátomnak. Már másfél éve vagyunk együtt és nagyon sok dologgal ajándékoztam meg. Olyan ötlet is volt a, hogy készitek neki egy meglepi vacsorát, talán örülne-e neki?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 13:40
 1/2 anonim válasza:

hány éves vagy?

ha már elég idős ahhoz, hogy meglepetés vacsorát készíts neki akkor hajrá:) valami különlegeset javasolnék, nem mindennapit:) nezen találsz nagyon finom recepteket:)

ami mostanába nagyon felkapott az a félbe tört szivecskés nyaklánc:) de gondolom ez nálatok már nem pálya..:)

2013. febr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát én 19,ő pedig 27. Ajándékot nagyon sokat kapott,nyaklánctól kezdve a polóig,szóval mindent. Azért gondoltam egyből a vacsorára mivel az romantikusabb. 1/Tudnál valami jó receptet ajánlani?
2013. febr. 11. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!