Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » 8. os ballagásra kb. hány...

8. os ballagásra kb. hány embert hívtok/hívtatok meg?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 22:19
 1/9 anonim válasza:
1 az anyukám
2013. ápr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én is most maradok ki 8.-ból, de ebből nem csinálunk nagy ügyet.:D
2013. ápr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Itthon tartottuk de rokonság kell mert abból lesz a pénz. :D Most is így vagyunk vele 13-ból ballagok és 20 ember tuti lesz mert ugye ők adják a ballagási pénzt. :D
2013. ápr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Én magam sem mentem el:D
2013. ápr. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

8.-oson 15-en voltunk :)

jövőre a gimis ballagásomon meg már 16-an leszünk :))

2013. ápr. 7. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
csak anyukámat
2013. ápr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szűk családi kört hívtuk, meg nem csináltunk belőle nagy ügyet, mert ez nem olyan ballagás hogy hú de nagy bulit kell csapni belőle. Szűk családi kör eljött a szüleim, testvéreim, meg az apai nagyszüleim, és az anyai nagyapám lett meghívva, de nem tudott eljönni, mert kórházban volt.

A gimis ballagásomra már több embert hívtam meg, a szűk családi körön belül, jöttek az unokatestvérek, a család barátja, meg pár barátom de ők csak a ballagás idején voltak ott. Plusz eljött a barátom is, akivel a családi buli után kettesben ünnepeltünk még egy kicsit, és ennyi.

Utána amikor már megvolt az érettségim, tartottunk még egy kisebb bulit, de az már csak nagyon szűk családi körben volt.

2013. ápr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csak a szüleimet és a húgomat szeretném meghívni. A többi családtaggal nem vagyok hű, de jó viszonyban, vagy messze élnek. Erről még nem beszéltünk anyukámmal, de lehet mamám is meg lesz hívva, még nem tudom.
2013. ápr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia.A szüleim és a kereszt szüleim,a lányuk meg a 2 mamám lesz ott a ballagásomon,plusz a tesóm,de ő is ballagni fog.
2013. ápr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!