Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Nagyon gáz, hogy végigbőgtem...

Nagyon gáz, hogy végigbőgtem az egész ballagásom?

Figyelt kérdés

Gimnáziumból ballagtam ma, 10 éves koromtól jártam ide. Szerettem az egész osztályt, mindenkivel tudtam hülyülni, beszélgetni, de lány létemre leginkább a fiúkkal jöttem ki nagyon jól. A ballagás 10-től 12-ig tartott, simán végig bőgtem. Nem csak a könnyem folyt, rendesen sírtam. Nem akartam, égett is már a fejem, de egyszerűen jött, nem tudtam mit csinálni. Szerintetek a többiek mit gondolnak most rólam? Gáz ez? Facebookon már viccesen megjegyezték, hogy többet sírtam ma, mint ők egész életükben.

18l


2013. máj. 3. 21:22
 1/9 anonim válasza:
Nem gáz,mert mindenki nyeli a könnyeit.A szülők is könnyeznek,csak mire odaér a gyerek letörlik.Ez egy megható esemény,természetes,hogy zokogsz.
2013. máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Figyeltem az osztálytársaim, néha-néha könnyes lett a szemük, de semmi több. :/
2013. máj. 3. 21:58
 3/9 anonim válasza:

En tavaly ballagtam es ugyan ez volt,raadasul en mondtam a bucsubeszedet, en 12 evig jartam abba az iskolaba, a beszed kozepen elbogtem magamat es onnan vegig:D Mar elotte konnyeztem de a beszed utan vegig zokogtam kb.Az osszes kepen voros fejjel es hatalmasra sirt szemekkel mosolygok.

Es en nem ereztem gaznak.Persze a tobbiek engem is csesztettek,de nem volt.komoly csak verszivas!:)

2013. máj. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt hogy könnyezünk, vagy elmorzsolunk pár könnycseppet még bőven belefér... De elég kínos lehet ha valaki szó szerint végig bömböli a ballagását.. Nekem is volt egy osztálytársam aki tök hangosan zokogott mintha temetésen lenne.. Elég ciki volt, a tanárok már oda is mentek hozzá, hogy lassan ideje abbahagynia a bőgést.. A fiúk totál idiótának nézték.. Bevallom engem is zavart már a bőgése pedig én is elmorzsoltam a könnyeimet..
2013. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ez teljesen normális én szerintem. Az általános iskolai ballagásomon is rengetegen meghatódtak köztük az osztályfőnököm is.

A gimis ballagáson legalább a fél osztályon észrevettem hogy elérzékenyültek. A legvagányabb osztálytársam akinek elég sokat is köszönhettünk plusz az iskola is mert nagyon jó DÖK elnök volt vagy 2 évig, és sok olyan rendezvényt szervezett meg az iskolába ami tényleg mindenkinek jó volt, mert az előtte lévők kb egy kalap fosok voltak. Nos az a srác nagy darab legalább 190 cm magas 110 kiló, nagyon értelmes de mindenki tartott tőle mert tekintélye volt, és észrevettem hogy elérzékenyült. És ez azért volt mert fájt neki az hogy az az elmúlt 4 év az hirtelen vége lett és már csak az érettségi volt az egyetlen amin még együtt volt az osztály.

Én is el érzékenyültem ezt be is vallom de nem könnyeztem rajta mert én akkor már az érettségire voltam ráhangolódva és totál be voltam parázva és valahogy mindig az foglalta le a gondolataim.

Nos ez egyáltalán nem baj ha elsírtad magad, főleg ha 8 évet töltöttél ott az nem semmi amúgy. Az osztálytár5said is nyilván viccből jegyezték ezt meg és ez annak a példája volt hogy hiányozni fog neked a társaság meg minden, főleg ha jól elvoltál ott.

2013. máj. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem hangosan sírtam, szóval nem lehetett zavaró.
2013. máj. 3. 22:46
 7/9 anonim válasza:
De jó neked,hogy megvan az érettségid,nekem még van bőven az estin!Szerintem tök aranyos:)ezért nem fognak kinézni!
2013. máj. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) Még nincs meg az érettségim :D
2013. máj. 4. 14:22
 9/9 Alex_98 válasza:
Figyelj szerintem nem gáz hisz ez egy nagy nap. De aki azt gondolja hogy ez gáz akkor mond meg neki csumika ;)
2013. máj. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!