Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonykor miért vannak...

Karácsonykor miért vannak olyanok, akik szinte egész nap interneteznek?

Figyelt kérdés
Tudom, kissé ironikus, hisz én is most teszem fel a kérdést, de mégsem egész nap ülök ilyenkor a gép előtt. Mások vajon miért nem a hozzátartozóikkal töltik a karácsonyi napok nagy részét?
2012. dec. 26. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mert mondjuk nincs kivel? erre még nem gondoltál esetleg?
2012. dec. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert a munkahelyükön kell lenniük...
2012. dec. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
mert nem mindenkinél olyan a karácsony,mint kellene..nálunk csak veszekedés van ilyenkor,én inkább örülök,ha egyedül lehetek,vagy válthatok pár szót olyan messzi ismerősökkel,akiket szeretek..
2012. dec. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
majd ha felnőtt ember leszel, megtudod
2012. dec. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Egeszen egyszeru, nincs kivel.


Nem is diszitettem fat meg semmi, olyan mint 1 sima hetvege.

2012. dec. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincsenek hozzátartozóik, vagy nem jöttek el, vagy jobb is hogy nem jöttek el.
2012. dec. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!


Jogos a két pont, avagy kifelejtettem azt, hogy az érdekelt volna, akinek lenne kivel, de mégis a netezést választja, de így is érkezett egy ilyen válasz, amire gondoltam. Végül is még félálomban voltam, ezért tettem fel ezt az egyszerű kérdést. Meg reménykedtem, de úgy látszik, tényleg csak szomorú okai vannak ennek. Jó lenne ezen is változtatni (de ne kezdjek el politizálni)!


Egyébként ma meglátogattam egy rokonomat, akit 3 éve nem láttam. Eléggé érdekes felfogású egyén, ő is nagyon magányos, mondhatni remete élete van. Most viszont üde perceket adott, remélem én is neki...


Amúgy általában szeretem a magányt, az évek nagy részét így töltöm, még így online írni sem szoktam. Viszont néha muszáj egy kis társaság, különben úgy érzem bekattanok.


Igaz az a komment is, hogy még nem vagyok elég érett, sajnos már gyerek sem vagyok, pedig én inkább ez utóbbi lennék.


Hát igen, valakinek ilyenkor is tartani kell a frontot a munka terén, ez is igaz.


Valahogy én most nagyon fáradt vagyok, ha rosszul fogalmaztam akkor ez miatt lehet.


Nos, mivel lassan vége a karácsonynak ezért inkább további gondtalan napokat és


Boldog Új Évek Kívánok Mindenkinek!!!

2012. dec. 26. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!