Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Nekem kell búcsúznom a rajz...

Szandy :) kérdése:

Nekem kell búcsúznom a rajz szakos tanároktól, de semmi ötletem sincs. Segítsééég?

Figyelt kérdés

Egy kis infó a rajz tanárról (mert csak egy van):

híres festő; a tanórák mindig úgy teltek, hogy kiakasztotta a már kész képépt, aztán ugyanezt lerajzolta a táblára és mi meg úgy oldottuk meg, ahogy akartuk; ha rosszak voltunk LEDIKTÁLTA a rajzot; és addig álltunk, amíg el nem tudtuk mondani éneklés nélkül azt, hogy "jó napot kívánunk" :D



2013. máj. 20. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kezébe nyomsz valami virágot, "köszönjük a munkáját" ;)
2013. máj. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Megkérsz még pár embert, hogy jöjjön veled, tennivaló:

Odamentek hozzá, kezébe adtok valami csokit/virágot(vagy vmi egyebet) és azt mondjátok, hogy "Jó napot kívánunk".


____________

Ha ez tényleg ennyire megmaradt belőle akkor ezt kell elsütni :D

2013. máj. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
énis arra gondoltam mint amit az utolsó írt :D
2013. máj. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Jé!:D Szia, másik 76%-os:):)
2013. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez jóóóó...és még vlmi??? :D
2013. máj. 20. 20:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Rajzolj róla egy karikatúrát!:D De mi ez, 5 percig kell róla beszélni osztály előtt, vagy az egész iskola előtt, vagy csak köszönetet mondani v mittomén?:-) (Én az első meg az ennél egyel följebbi 76%-os vok:))
2013. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát kiállsz és elbúcsúzol tőle :p
2013. máj. 21. 16:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Szóval nem kell beszédet mondanod közönség előtt. Max egyszerre adjátok oda az ajándékokat... Akkor csak kezébe nyomod a virágot mondom, azt adsz neki egy puszit:D:P
2013. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vagy adj neki vmi könyvet:D Am Nógrádi Gábor jutott most eszembe, szeretik a tanárok is:) Én még nem olvastam Nógráditól semmit, azt mondják jó; ja meg 1X helyettesítőtanár olvasott fel nekünk egyikből, az pont rajz óra volt, szóval mi rajzoltunk ,ő meg olvasott:)
2013. máj. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Deee...midenki előtt kell elbúcsúznom egy pár mondtaban..szóval kellene egy kicsike búcsúszöveg
2013. máj. 21. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!