Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szeretnék kérni karácsonyra....

Szeretnék kérni karácsonyra. Hol kapom meg?

Figyelt kérdés

Segítségre lenne szükségem, méghozzá gyorsan, hisz szorít az idő. Karácsonyra úgy gondoltam, képregényt fogok kérni. Batman filmet,mesét egyaránt bírom, lerajzolva, olvasva még jobb lenne.

Joker a kedvencem mindközül. Így arra gondoltam, hogy az "Eszelős szerelem" című képregényt kérném.

Valaki meg tudná mondani hol lehet megvásárolni MAGYARUL? Szükségem lenne a bolt nevére, hogy a szüleimnek tudjam ajánlani.


Köszönöm! 13/L



2012. dec. 19. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom, de azt gondolom tudod, hogy le lehet tölteni, legalábbis angolul biztosan, magyarul nem tudom, azt sem, hogy egyáltalán kiadták-e.
2012. dec. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt nem értem, miért kommentelsz, ha nem tudsz segíteni. :// na mindegy...

Valaki valamit?

2012. dec. 20. 19:04
 3/3 anonim válasza:

Kezdjük ott, hogy szerintem ez meg sem jelent magyarul...

Azért jó lenne, ha linkelnél róla egy képet, s nem nekünk kellene kitalálni, hogy pontosan mely képregényre gondolsz...

Ha erre:

[link]

Akkor ez biztos nem jelent meg....


Nekem van per pillanat jó pár eladó magyar Batman képregényem (most árusítom ki gyűjteményem kíváló állapotú ereklyéit)...


Amúgy kár, hogy utolsó pillanatban szólsz...így elég nehéz lesz bármit is beszerezni a szüleidnek...a képregényboltok is nagyrészt már téli szünetre mentek...

2012. dec. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!