Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Pofátlanság volt tőlem?

Pofátlanság volt tőlem?

Figyelt kérdés
Szóval az osztálytársaknak képet adunk ballagásunk emlékére. Általában kis képet akivel nem közeli a viszonyunk, nagyot akihez 4 év alatt közelebb kerültünk egymáshoz. Már adódott egy probléma ebből, hogy a hátam mögött ülő csajszinak kis képet adtam és ő nagyot várt volna, de én nem érzem őt magam annyira közel magamhoz, 3 napban egyszer egymáshoz szólunk és annyi. NA mindegy is ez a fele. De van két csaj az osztályban, akik igencsak domináns szerepet akartak játszani az osztályban mind a 4 évben, volt hogy elbeszélgettünk, de utóbbi időben még jobban irritálnak, arrogánsak és mint mondtam eléggé a vezető szerepet gyakorolnák, mindig az ő igazuk kell legyen, annak ellenére, hogy nem is észkombájnok. Én ezt a fajta viselkedést kevésbé tudom tolerálni. Így nekük kis képet adtam. Én egyikőjüktől meg nagy képet kaptam. Most úgy eléggé furdal a lelkiismeret. Adjak nekük utólag nagy képet szerintetek?
2013. máj. 22. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

> Szóval az osztálytársaknak képet adunk

> ballagásunk emlékére.

Milyen képet?


> Most úgy eléggé furdal a lelkiismeret.

> Adjak nekük utólag nagy képet szerintetek?

Szerintem ne vergődj.

Egyrészt most már mindegy, utólag adni még egy képet elég fura lenne.

Másrészt pedig nem voltál velük jóban, nem kedvelted őket, mert arrogánsak és hülyék. Miért adnál nekik nagy képet?

2013. máj. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
szerintem helyesen tetted, szard le őket!
2013. máj. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

èn már ezer éve ballagtam minden féle iskolákból.

(mondjuk 15-20 éve). Akkor még csak mindenki kis képet adott mindenkinek. még a legjobb barátnöknek is csak kis képet adtunk. Vagy is szinte csak a nagyon jó barátoknak adtunk képet, mert a többi a tablon rajta volt.


nagy képet csak a rokonok kaptak. talán akkor még nem volt ennyi pénzük az embereknek képeket elherdálni.

2013. máj. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyetértek utolsó ! Úgy idő mint pénzpocsékolás az egész. Hiába kicsengetés igazi csak egy van, de én is sajnálom a pénzt ilyesmikre költei, még annak ellenére is, hogy olcsón megúsztam az osztálytársaimmal szemben. Nem is csinálok nagy ügyet az egészből, csak most úgy a lelkiismeretem kissé megbicsaklott. Nem is foglalkozom többé, vannak ennél fontosabb dolgok is.
2013. máj. 22. 13:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne rágódj ezen. Az én osztályomba is járt 2 hasonló csaj, anyuci és apuci pénzét szórták, szinte mindenki nagy képet kapott tőlük, csak hogy megmutathassák, hogy ők mennyire népszerűek (meg a nagy frászt). Lett volna mindenkinek lelkiismeret-furdalása? :D Ugyan... tojj rájuk.
2013. máj. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 piriiiiii ***** válasza:

Ha nem is bírod őket, miért hazudnál az érzelmeidről?

Ne adj nekik képet.

Egyébként szerintem ez hülye ballagási szokás... nagyon könnyű megbántani az embereket így.

2013. máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!