Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » A feleségemnek van egy tündér...

A feleségemnek van egy tündér medálja amit tőlem kapott, szeretné megcsináltatni egy ötvössel úgy hogy egy szív fogja körbe! Ha én megcsináltatnám neki az évfordulónkra az jó ajándék vagy nem, mert nem meglepetés? Ti örülnétek neki?

Figyelt kérdés

2012. okt. 25. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, nagyon! Figyelmes vagy és kedves! Én örülök, hogy ilyen szívmelengető kérdést látok végre!

Csak vigyázz, nehogy hiányolja, mert természetesen a legjobb lenne titokban! Sok boldogságot kívánok!

2012. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
szerintem örülne hiszen ő szeretné :D max nem lenne teljesen meglepi ,de ha ügyes vagy akkor nagyon nagy meglepetés is lehet :)
2012. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy el csempészni semmiképp nem tudnám, mert mindig a nyakába van
2012. okt. 25. 20:17
 4/10 anonim válasza:
100%
Nem veszi le egyáltalán? Fürcsihez vagy alváshoz? Én elővigyázatosságból már leveszem mert elszakadt a láncom amit a páromtól kaptam. Nagyon rossz volt amíg javították és nem lógott a nyakamban.
2012. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj, hogy nem meglepetés, mert azt mutatja, hogy figyelsz rá, tudod, mit szeretne. esetleg vehetsz mellé egy tündéres fülbevalót, picikét, vagy gyűrűt, ha nagyon szeretnéd meg is lepni.
2012. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Szerintem is nagyon kedves tőled, én örülnék neki úgy is, ha oda a meglepetés. Hajrá :)


25/N

2012. okt. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Mond neki azt, hogy szeretnéd elvinni megtisztíttatni egy ékszerészhez. Így eltudod kérni pár napra. Egy próbát megér, még ha nem is jön be.

Különben nagyon kedves ötlet ez tőled. :)

2012. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tényleg soha nem veszi le? Mert ha igen (fürdésnél például), akkor csend el.

Persze biztos szomorú lesz, mert azt hiszi majd, hogy elveszett, de annál nagyobb lesz a meglepetés, ha visszakapja, ráadásul ilyen formában :).

Vagy alvás közben levehetnéd a nyakából...

Bár attól függ, hogy milyen típusú a feleséged.

Nálam jól sülne el a dolog, örülnék, mikor meglepnél vele és nem neheztelnék, hogy elcsented.

De lehet, hogy ő megsértődne...de gondolom ismered, így tudod, hogy reagálna.

L/25

2012. okt. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rosszul reagálna rá ha elcsenném, és azt hinni hogy elveszett! Úgyhogy akkor elmondom neki ezt és még valami kis meglepit kap :) Köszönöm az ötleteket!
2012. okt. 25. 22:26
 10/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Szerintem ne csend el, kár lenne napokra szomorúságot okozni neki. Én tudom, milyen ez, mert pont ugyanilyen vagyok. Megőrülnék, a világot kiforgatnám a sarkaiból, úgy keresném, sírva.

Ezt nem éri meg!!!

Mondd el neki egy meghitt pillanatban, hogy ezt szeretnéd ajándékozni neki. És igen, a tündéres fülbevaló, vagy valami más apróság jó ötlet mellé. Nekem van egy szép tündéres gyűrűm, szintén a páromtól kaptam. És van tündéres ékszertartó dobozom is, az is jó ötlet!

2012. okt. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!