Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Hogy ne sírjam el magam...

Nikyyy_ kérdése:

Hogy ne sírjam el magam ballagáson?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tudom,ez tök természetes sírni ballagáson,főleg ha az ember azoktól az emberektől fog elválni akiket 8 év alatt olyan erős kapocs növesztette őket össze,hogy már családjának érzi őket.Én jövőre ballagok,de már a mostani 8.-osok ballagásán sírtam.A hangulat miatt,meg,hogy 1 év,és én is ott állok az osztályommal,avval a megszokott környezettel ami 8 év alatt alakult ki.De én nem szeretném végig sírni,mert..Na jó ide nem tudok magyarázatot,és kérlek ne olyanokat írjatok,hogy "Nem szégyen a sírás" Hanem kérlek írjátok meg nekem,hogy tartsam vissza vagy valami..Meg nagyon félek attól,hogy a jövőbéli osztályom hogy fog befogadni..Na mindegy kérlek segítsetek..

2013. jún. 18. 16:41
 1/9 anonim válasza:
76%
tehát... azt akarod, hogy mi azt írjuk neked, hogy tartsd vissza a sírást?! olyan sok hülye kérdés van..
2013. jún. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
már mindenhol megvolt a ballagás amúgy....
2013. jún. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Nevess! ☺
2013. jún. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Gondolj arra, hogy attól még, hogy ballagás, meg hogy utoljára vagy együtt így az egész osztályoddal, az nem azt jelenti, hogy nem is láthatod őket soha többé. Bármikor találkozhattok, tudod, vannak osztálytalálkozók, de ha olyan jó barátaid vannak ott, akkor biztos megoldjátok, és bármikor össze tudtok hozni egy találkozót. A kövi sulidra meg tekints úgy mint egy új kezdetre, ahol még több kapcsolatod, még több barátod lehet (no meg ellenséged is, de az mellékes) Gondolj ezekre, és megleszel. Én szimplán azért nem sírtam ballagáskor, mert osztálytársaim annyira röhögtettek, hogy esélytelen volt a sírás.
2013. jún. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

óóó...ballagás...

Nekem se volt esélyem sírni, mert a ballagás közben rengeteget hülyültünk!

A végén még pizzázni is elmentünk, és egyik haveromnál le is borotváltuk egymás haját kopaszra :D

fogadd meg az előttem szóló tanácsát, hülyülj sokat velük!

Azért kerülj el minden hagyma, és menta tartalmú ételt!

2013. jún. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
74%
valahogy én se sírtam a ballagásomkor..egyedül az osztályfőnök állt mellettünk holt komoly fejjel..na meg közben mondták nagyba a beszédet hogy "a búcsú..meg hogy milyen fájó meg stb." mi meg ott röhögtünk és lökdösődtünk a sorba..:DD nekem is nagy kötődés volt az osztályom felé..még se röhögtem..mára meg már nem tartom a 99%-val a kapcsolatot..de ez mellékes..az új sulimba elég jól beilleszkedtem,nekem is ez a para volt meg ami neked..de ne félj hisz ők is újak ott..szóval hamar összeszoktok..ami talán segít (nekem segített)..hogy vannak ideiglenes,és már végleges felvételi jegyzékek amikben látod kik lesznek majd az új osztálytársaid..keress rájuk fb-n és beszélgessetek..én az osztályom 50%-át ismertem már a gólyatáborunk előtt:):D
2013. jún. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Amúgy én most leszek gimnáziumi 11. osztályos és érdekes módon 2 év alatt jobban összebarátkoztam a gimnáziumos osztályommal mint az alatt a 8 év alatt az általános iskolai osztálytársaimmal. Mondjuk lehet azért, mert kb 6. osztályig az ember olyan kis pici még, hogy csak úgy repülnek az évek, és...hát nem tudom, nekem nem sok emlék maradt meg abból az első 6 évből. A maradék 2-ben sem csináltunk semmi extrát, persze röhögtünk sokat, de ahogy elballagtunk az osztály 90%-át nem is láttam azóta, és érdekes mód nem túlzottan hiányoznak. nem utálom őket, meg semmi ilyesmi, csak egyszerűen nem érzem szükségesnek őket az életemben. Ellentétben a mostani osztályommal, akikkel 2 év alatt több emléket szedtem össze, mint az általános iskolai osztálytársaimmal, akikkel nem mellesleg 8 évig voltam együtt. Furcsa, de ez így van.
2013. jún. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

(Ne haragudj, hogy sokat írok, a 7. válaszoló vagyok megint)

Még annyi csak, hogy még én is meglepődtem, milyen nemes egyszerűséggel lettem jóba kb az egész osztállyal és mennyire könnyen ismerkedtem össze mindenkivel. Nagyon nagy most nálunk a harmónia, é ez lehet most hülyén hangzott, de így van. Vannak félévente kisebb-nagyobb civódások, de annyira jól elvan mindenki mindenkivel, hogy még én is meglepődtem. Általánosban komoly klikkek voltak akik utálták egymást.

Jó persze most is van 1-2 klikk az osztályban, de azok sem utálják egymást, csak max kevesebbet beszélget az adott 2 klikk egymással, de alap esetben senkinek sincsen semmilyen komolyabb baja a másikkal. Akinek meg van valakivel baja, az max nem beszél vele, esetleg kerülik egymást, de nem ellenségeskednek.

2013. jún. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi az idén ballagtunk,tavaly amikor a régi nyolcadikosok ballagása volt,utána sírtunk hogy 1 év múlva mi hagyjuk el az iskolát,és meglepő módon,senki nem sírt a ballagáson. Engem csak az tartott vissza,hogy kozmetikus sminkelt ki,és nem akartam hogy elkenődjön a sminkem.:D próbáld te is ehhez tartani magad.
2013. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!