Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ballagáson mennyi pénzt...

Ballagáson mennyi pénzt szoktak adni a diáknak? Tudom h ez változó, de körülbelül

Figyelt kérdés
5 család, és még 2 ember lenne..

2013. jún. 14. 15:18
1 2
 1/16 anonim válasza:
Milyen ballagás?
2013. jún. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

min. 5 ezret illik ha családtag vagy

a határ meg a csillagos ég

2013. jún. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Neked kéne tudni, hogy milyen anyagi körülmények között élnek a rokonaid.
2013. jún. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Én tavaly ballagtam gimiből, nem hívtunk sok embert, én 80e Ft-ot kaptam. (nem vagyunk gazdagok és a rokonaik sem azok)
2013. jún. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
anyám tesójáéknak iphonejuk van, laptopuk, a gyerekük karácsonyra tabletet kapott meg asszem laptopot.. 12 éves a gyerek.. apám tesója meg nem sajnálja az ijesmikre a pénzt .. multkor pár nap alatt költött ránk 30 ezret.. pedig nem keres sokat.. egyik mamám egyedül él, nyugdíjat kap, de õ nem biztos h eljön.. másik mamám is nyugdíjat kap a papámmal együtt.. a lányuk is náluk lakik.. hívunk még két embert, nekik csak egy lányuk van, nem nagyon költenek, esetleg a házukat újítsák.. már idõsek.. hívunk még egy családot, õk azért az átlagnál jobban keresnek.. meg a szomszédból apám haverja .. ja és még az unokatesómék ..
2013. jún. 14. 20:41
 6/16 A kérdező kommentje:
ja és ált iskolából ballagok
2013. jún. 14. 20:43
 7/16 anonim válasza:
45%
én is most fogok ballagni holnap 8.bol naggyábol már tudom mit kapok családtagoktol és ismerőseimtől kereszt apám mivel nem tudta eldönteni mit vegyen ad 80 ezer ft anyuék 10 ezert nagybátyám aranyarórát vett és akkor ott van a buli :D arra eddig 263,765 forint lett elköltve :D ha érdekel privibe küldök képet a blokrol :D
2013. jún. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kérj autót.
2013. jún. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom. Nyolcadik végére nem tanultatok meg írni, de az aranyóra, a százezrek elköltése az megy....

Mi nem tartunk nagy banzájt, csak az egyik nagymamám jön és keresztanyumék. Kb. 10 000 forintot kapok mindenkitől (Értsd: anyukám, apukám, keresztanyám, mamám, dédim. De tőlük sem kapom meg rögtön, mert nem vagyunk olyan anyagi helyzetben. Anyukámtól és apukámtól pedig csak azért kapok külön, mert válnak.) 14/L

2013. jún. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
26%
a 7-es vagyok anyukádnak meg apukádnak tanulni kellett volna a suliba és most jobb anyagi helyzetbe lennétek...
2013. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!