Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Fiatalok! Léyszi válaszolnátok?

Fiatalok! Léyszi válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Középiskolás lánynak kellene ajándékot találnom.

De nem szeretnék általános dolgot. Valami frappáns és nem több tizezres dologban gondolkodjunk!

Előre is köszi a segítséget!


2014. ápr. 8. 11:44
 1/3 anonim válasza:
Ballagásra kell? Szerintem adj neki pénzt, én annak örülnék a legjobban. Vagy nem tudom hogy milyen értékben gondolkodsz, de veszel egy kis ajándékot neki és ahhoz raksz pénzt..
2014. ápr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem általános dolog kell? :D Akkor talán beszélj vele, hogy mi különlegesre vágyik...

Mondanám, hogy egy oroszlánkölyök elég különleges, de az drága és veszélyes is.

2014. ápr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Tízezres lülönleges:

- kék, lila, többszínű rózsa

- extra nagy plüss

- extra méretű medálos, aprócska láncszemes nyaklánc külömleges medálmintával (pl.: majom, muffin, rózsafej)

- kivágott belsejű könyv (otthon id legyártható), valami csomagolt bonbon, édesség a könyv belső tárhelyében

- gyűrű (sima) amin egy festett kavics, makk, dió vagy egy faragott fadarab van

- egy párna, aminek az elején egy minta van, a csücskein kis pamacsok, vagy egy mixelt állatot ábrázoló díszpárna (több állatból lesz egy új, pl.: nyúl+hörcsög)

2014. ápr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!