Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalok! Segítségre lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalok! Segítségre lenne szükségem. Válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Írtam egy kérdést, de sajnos abban a kategóriában nem figyel rá senki:(

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..

(Remélem nem fogják törölni)


2011. nov. 10. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
látom, már az "eredeti" kategóriában már válaszoltak, de azért írok: szerntem mindegyik témáról beszélhetsz mindegyik korosztálynak. nekünk 7.-ben bejött a védőnő szexuális felvilágosítást tartani, és abból, amit elmondott (hasonló témák) már mindent tudtunk. szerintem nem az a fontos, hogy mit mondsz, hanem hogy hogyan adod elő. a poénok mindig nyerők. egy iylen témánál fesztelen légkört kell teremteni, és ne utasítsd őket rendre, ha kicst elszabadulnak. persze a húsz perces tombolást azért ne tűrd. légy velük közvetlen, és meglátod, még az osztáyltalálkozón is téged fognak emlegetni.
2011. nov. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Akkor szerinted 7.-ben sem korai már ez a téma? Csak mert az itteni kérdésekből én is úgy látom, hogy már akkor időszerű felvilágosítani őket a védekezésről. De vki meg azt mondja, hogy még tök kicsik hozzá...
2011. nov. 10. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:
hát igen... valóban korainak tűnthet, csak az a baj, hogy rengeteg téveszme terjed erről az iskolákban, és akkor rossz dolgokat tanulnak meg. sokakat persze ebben a korban már felvilágosítanak a szülei, de sokakat még nem. szerintem tényleg midnegyik témát fel lehet hozni, mert inkább most tanulják meg helyesen, mint egy-két év múlva, amikor már rengeteg hibás infó kering erről a fejükben.
2011. nov. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen:) Meg az a baj, hogy hiába nem akar még szexelni az osztály nagy része 13 évesen, ha van legalább egy olyan, aki viszont már igen...
2011. nov. 10. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:
pontosan... és az az egy általában a legnagyobb hangú.
2011. nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!