Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Miért nincs petárdázás? Ilyen...

Miért nincs petárdázás? Ilyen töketlenek a mai fiatalok?

Figyelt kérdés

Mindegyik csak facebookozik az okostelefonján?

Az én időmben telenyomtuk a kukákat petárdával, aztán minden szanaszét szállt. Enélkül nem is szilveszer a szilveszter.


2013. dec. 31. 16:09
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
74%
ez nem töketlenség, talán ti lehettetek kissé felelőtlenek. a mi környékünkön azért nem pedárdáznak, mert majd'mindenkinek van kutyája, amik rettegnek a petárdák hangjától.
2013. dec. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
35%

Attól hogy te idétlen voltál, ma nem kell annak lenni, arról nem is beszélve hogy 150 ezer forint pénzbírsággal jár ha valaki petárdázik.

Bevallom nem vagyok egy feljelentgetős ember, de ha az én utcámban petárdáznál tuti kihívnám a rendőröket rá.

2013. dec. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ma lehet petárdázni. Á, de minek, piskóták vagytok.
2013. dec. 31. 16:25
 4/21 anonim ***** válasza:
41%

Te tényleg attól érzed menőnek magad hogy pár kukát szétrobbantasz petárdával? Utána vihogsz mint egy idétlen, hogy megint tönkrement egy kuka amit előbb-utóbb az adófizetők pénzéből vonják le, sőt a szemetet sem szeded össze ami ezzel jár?? Neked ez kell a boldogságodhoz??

Hát senki sem tökéletes... Nekem a szilveszter szerencsére nem ettől szilveszter..

2013. dec. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%
Tűzijátékozni lehet ma este 6-tól másnap reggel 6 óráig. Petárdázni tilos.. Az nincs benne..csak a tűzijáték
2013. dec. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
16:29 akkor egyél savanyúcukrot! :)
2013. dec. 31. 16:32
 7/21 anonim ***** válasza:
47%
Szard le őket haver, mindegyik csak okoskodni tud mert bent b@sszák a fajtályukat a gép előtt, ahelyett hogy nagy hanggal búcsúztassák el az évet.
2013. dec. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
40%

ma 19:12


Te okoska.. te is a gép előtt ülsz...(amúgy fajtájukat....így kell írni..:) )

mellesleg én sem tartom hűde nagy élvezetnek a kuka szétdurrantását.. (ja , és megyek bulizni, de nem ilyen hülyeségeket csinálunk, hanem élvezzük az életet)

2013. dec. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
14%

Szakadna le a kezed a nagy petárdázásba.

:DD

Nálunk tilos, a rendőrök randalírozni szoktak az utcán, meg sok kutya is van a környéken.

De te vagy a f@.szagyerek, menj petárdázni, menőzzél.

Vannak, akik nem ilyen idiót@k, mint te.

2013. dec. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
19%

Szállt volna szét a kezed a szeméttel együtt -_-

Minden évben azért kell valakinek itthon maradnia, mert a kutya pánikrohamot kap még a házban is a petárdázástól, és szétszedi a lakást. Nem beszélve arról a sok szerencsétlenről, akiket tömegesen visznek be ilyenkor az ügyeletre a petárdás sérülések miatt...

2013. dec. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!