Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mekkora összegben szokás...

Mekkora összegben szokás manapság ballagásra ajándékozni? És mit? Ballagók, ti minek örülnétek?

Figyelt kérdés
A férjem unokatestvére (fiú fog ballagni), és nem nagyon tudom, milyen ajándékot adjunk? Vagy esetleg pénzt?
2014. ápr. 12. 20:27
 1/7 anonim válasza:
Szerintem pénzben 15.000-et. Esetleg mobiltelefont kicsit nehezebb mert fiú. Attól is függ milyen szoros a rokonikapcsolat
2014. ápr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem a lányom ballag, és ő fura gyerek, azt mondta, nem kér pénzt (pedig elhihetitek, nem dúskálunk, ápolónő-mentőápoló szülők, de sosem szeretett pénzt kapni), valami maradandót akar, akármilyen cserepet (étkészlet, poharak, bármi), ami meglesz neki 50 év múlva is, pénzt majd keres magának :)))


Viszont a hasonló korú rokon fiúk mind pénzt szeretnének.

2014. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pénztárcafüggő, nagy a szórás értékben. Szerintem kérdezzétek meg a szülőket, hogy a gyerek minek örülne jobban, ajándék, vagy esetleg gyűjt valamire és akkor pénz.
2014. ápr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Általánosból vagy középsuliból? szerintem is megkérdezhetitek mit szeretne vagy gyűjt valamire, szerintem 10 ezer bőven elég
2014. ápr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

[link]


majd ő választ magának programot.

fentebb van több lehetőség is, drágábban is, más kategóriák.

2014. ápr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én nem kértem semmit amikor ballagtam, de nyilván örültem a pénznek. kb mindenkitől azt kaptam. 5-15 ezer ftos borítékokat. :D Betettem a bankba. Attól függ, hogy kitől kapja, a pénz a legjobb ha nem vagyok szoros kapcsolatban, viszont valami személyesebb mellé még jobb.
2014. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Unokatesómnak mandzsetta szettet vettem, mert a 15.000 Ft-ot nem engedhettem meg magamnak. Elegáns, szép, különleges, és maradandó.
2014. ápr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!