Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Óvodai "ballagásra" milyen...

Óvodai "ballagásra" milyen ajándékot illik vinni egy kisfiúnak?

Figyelt kérdés

2014. máj. 12. 15:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Hát az én időmben még semmit. De nálunk a családban sem ünnepeltük ezt, pedig 2 éve ment iskolába a keresztfiam.

Egyszer csak iskolás lett és kész :)))

2014. máj. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én időmben még nem volt szokás az ilyesmi.Legalábbis nálunk. Családi ügyet se csináltunk belőle :D De ha nálatok ilyen van, akkor szerintem valami iskolás dolgot vinnék a kisfiúnak. Ilyenkor már nagyon vágynak a "nagyfiús" dolgokra. Tolltartó a kedvenc mesefigurájával, esetleg valami kisebb játék, kisautó, legó stb. Vagy ha a szülők nem ellenzik,akkor csokoládé,édesség is mehet. Én személy szerint nem csinálnék belőle nagy felhajtást
2014. máj. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ja és 22 éves vagyok:D
2014. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
Menj be egy virágboltba, ott sokféle ajándék van ballagásra, lufiktól kezdve apró ajándékok is.
2014. máj. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, óvodás kisgyerekről beszélünk
2014. máj. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hát én 2 éve voltam ovis ballagáson.Ceruzából lett csináltatva kis körcsokor(igen fiúnak)és kapott tolltartót megtömve mindennel ami kell egy elsősnek.

Bár magam is hülyeségnek tartom ezt de hát sajnos a JÓ módú anyukák ezt bevezették felénk.Na és persze a gyerek nehogy égjen muszáj volt ezt csinálni.

2014. máj. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Adnék neki egy 400 grammos óriás csokit.
2014. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.Ezt a nagy felhajtást én sem díjazom,de ha a szülők így látják jónak,ám legyen.
2014. máj. 12. 16:26
 9/16 anonim ***** válasza:
ja,jó nagy hülyeség.Sokan akkora parádét csinálnak belőle,hogy ihaj.Arról nem is beszélve már az óvonőnek is jó drága ajándékot vesznek.Aztán majd mi lesz az iskolai ballagáson?toronyórát kér láncostól?ha meg nem kapja meg szegény megöngyili magát.
2014. máj. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Talán csokit vagy valamit ami kellhet majd a suliban. :)
2014. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!