Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » A pasim unokatestvére (fiú)...

A pasim unokatestvére (fiú) általánosból ballag. Mit vegyek neki ajándékba?

Figyelt kérdés
Meghívtak engem is a ballagásra, és bár nem vagyunk rokonok, nagyon gáz lenne üres kézzel odaállítani... De fogalmam sincs mit vegyek neki, kb. 2 mondatot beszéltem vele életemben. Van ötletetek? :/

2014. jún. 8. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg nem gaz ures kezzel odaallitani, ha egyszer nem is ismeritek egymast. ha annyira akarsz valamit, akkor a pasiddal kozosen vegyetek valamit - vagy epp talalja ki o, ha mar az o rokona.
2014. jún. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
vegyél neki egy fasza polót
2014. jún. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Minek ajándék ha amúgy sem ismeritek egymást?

Ballagásra mész, akkor vegyél neki ballagásra virágot, és ennyi.

2014. jún. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem akkor ne vegyek neki semmi extrát. Veszek neki virágot, és esetleg egy ilyen ajándékcsomagra gondoltam ami ilyen kosárba szokott lenni becsomagolva az üzletekben...Csoki van benne, desszert, esetleg vmi ital...Szerintetek?
2014. jún. 9. 12:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lesz
2014. jún. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!