Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ti kaptok/kaptatok ajándékot...

Ti kaptok/kaptatok ajándékot a virágon kívül általános (! ) iskolai ballagás után?

Figyelt kérdés

Ez fontos? Vagy csak középsuli után? Én most 8.-os vagyok holnap ballagok de szerintem semmit nem kapok a szüleimtől..

Ezért kérdem, h másoknál is így van-e.



2014. jún. 15. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Én egy biciklit kaptam, mert az előző tönkrement. Az egész család adott bele egy kis pénzt, a virág árát is odaadták és így lett egy biciklim. :) Mások laptopot, telefont kaptak , de én örülök hogy nem :))
2014. jún. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Igen.. Összesen 45 000Ft-ot kaptam, ami jóó + egy könyvnek látszódó doboszkát és egy porcelán tálkát.

Én nem számítottam még a virágra sem, nem szeretem az ünnepségeket.

Nem olyan fontos, hogy kapj, mert ez csak egy sima ballagás és szerény emlékezetem szerint csak Magyarországon van ilyen.

Középiskola után már fontos ez az esemény, hisz közoktatásból felsőbe mész.

2014. jún. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
71%
Nekem két tesom is most ballagott, és nem kaptak semmit, elmentünk étterembe és mindenki őket ünnepelte.
2014. jún. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 LouC válasza:
65%
én szombaton ballagok és nem kapok virágot, helyette viszont egy gördeszkát ^^
2014. jún. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%
Ki emlékszik már...kérj piát vagy pénzt gagyi virágcsokrok helyett:D. Elég sóher szüleid lehetnek ha nem kapsz semmit
2014. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!