Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Hogy ússzam meg a szalagavatót?

Hogy ússzam meg a szalagavatót?

Figyelt kérdés
Na szóval pánikbeteg vagyok, nem tudok közösségben lenni, de senki sem tud róla. Nagyon jól leplezem, de izzad a kezem nagyon 24/7. Sajnos evvel nem lehet mit tenni így marad, de jövőre van a szalagavatóm. A régi suliba kötelező lett volna, ezért váltottam, milyen ürüggyel lehetne kiugrani?
2014. jún. 22. 18:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért nem lehet a legegyszerűbb utat választani, és megbeszélni az osztályfőnököddel ezt.
2014. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A régi osztályban nem az a szerencsétlen típus voltam. Ha szabad ilyet mondani meghatározó egyéniség vagyok szerintem, néha még a "pofám" is nagy :). Borzasztó hülyén nézett volna ki, ha rólam kiderül, szerintem el se hitte volna csak kinevetett volna. De anyukám se tudja pl, szóval nem igazán szeretném tudatni senkivel. Nem szeretném ha mindenki ezentúl úgy nézne rám hogy ilyen elcseszett vagyok. Elég ha én. Meg az osztálynak is bekéne adni valami jót. Még ha az ofőnél ki is kérném magam, amit nem fogok. Nekik mit mondanék?
2014. jún. 22. 18:52
 3/14 anonim válasza:

:))))


Nem kell túlkomplikálni a dolgokat. Megmondod az ofődnek, hogy nincs kedved hozzá, nem érdekel, nem tartod fontos dolognak, esetleg más programod van (pl. családi vacsora, akármi!), és kész. Nem kötelező. Én sem voltam, nem is bántam meg :)

24.l

2014. jún. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Ennyivel biztos ellehet intézni? Az egészre nem kell elmenni, v. ott kell nézni és szenvedni amíg a többiek táncolnak?:d
2014. jún. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Meg hát értelemszerűen a próbákra sem szeretnék járni szeptember v. októbertől szal. a családi vacsi kilőve:D
2014. jún. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

csak példaként írtam a családi vacsit :)

Nálam nem volt probléma szerencsére. Mondjuk pár kört azért le kellett futnom a témával, de végül sikerült felfognia, hogy ez az én döntésem és nem kötelezhet rá.

2014. jún. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én simán megmondtam, hogy nem érdekel a dolog, és nincs kedven részt venni rajta. Ennyi. A szalagtűzésre mentem, de nem táncoltam, és nem buliztam utána az osztállyal.
2014. jún. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
egyszerűen mondd, hogy rühelled a szalagavatókat. Van, aki a karácsonyt rühelli, szerintem legrosszabb esetben furcsállni fogják, na és?
2014. jún. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Legyél beteg,elmész orvoshoz,viszel igazolást ennyi!
2014. jún. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vagy elmondod,hogy sajnos arra a hétre van egy utazásotok párizsba.
2014. jún. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!