Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » HELP! Most fogok ballagni....

HELP! Most fogok ballagni. Választhatok, vagy egy iphone 4s-t kapok vagy az árát (majdnem 100 ezer)?

Figyelt kérdés

Mennyire jó az iphone 4s?

Ti mit választanátok?

Az iphone 5 mennyivel jobb mint a 4s? 30 ezer forint a különbség, ha azt szeretném még azt is megkaphatom. HELP!! A lefikázó válaszoktól kíméljetek(pl. elkényesztett , ballagásra nem is kell ajándék stb.) !!?



2015. márc. 13. 19:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Rendben, tudom, hogy írtad, hogy ne fikázzunk, de akkor csak annyit szeretnék mondani, hogy ha ilyen fiatal vagy, akkor tanuld meg lassan egy kicsit, hogy jobban becsüld meg a pénzt és az értékeket valamint az utazásokat amiket kaptál. Hiába van sok pénz, 2 út + 100 ezer forinthoz nem úgy kell hozzáállni, hogy 1 év múlva lecserélem.
2015. márc. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
1 evre nem eri neg szerintem. En inkabb a penzt valasztanam.
2015. márc. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Kérd a pénzt és vegyél Samsungot.
2015. márc. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Szerintem eszed ágában sem legyen iPhonet venni, nem jó.

Válaszd a pénzt, de ne költsd el semmire.

2015. márc. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Nem fikázás, csak tanács: becsüld meg amit kapsz! Vajon mit mondanának, ha azt mondanád, hogy "vegyétek az újabbat, a drágábbat, úgyis másikat fogtok nekem venni jövőre"

Ha nem is mondod a szemükbe, de ezt tervezed. Én azért kicsit elszégyellném mondjuk magam...

2015. márc. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ne fikázzalak, hú de nehéz megállni... Az a tanácsom, tök mindegy melyiket választod, mert úgy látom bármikor megkaphatsz bármit, amire szükséged lesz, szóval teljesen lényegtelen melyiket kapod előbb.
2015. márc. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
1 évnél tovább úgy gondolod nem fogja húzni a telefonod? Akkor inkább az árát kérd és sose vegyél 25-nél drágább telefont :D Meg amúgy is a 4s már egy rég kifutott modell, ezt még én is tudom, pedig nem vagyok Iphone mániás.
2015. márc. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél egy 2011-es telefont? Attól már akármelyik 40ezres telefon jobb lassan. Inkább iphone 5S, illetve az egy jó telefon de ne 4S annak már lejárt az ideje.
2015. márc. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szerintem kérd el az árát és vegyél rajta egy iphone 4-est.
2015. márc. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Bolt címet nem írok...de 110ért már kapsz vadiúj iphone 5s 16gb-ot garanciával mindennel!Ha ennyire elvagytok eresztve már ne azon a 10ezer forinton múljon egy fényévekkel jobb telefon!Egyébként ha azért választanál 4s-t mert az tetszik jobban azt már gyári függetlenül kapsz szintén vadiújan a "kék-sárga" műszaki áruházban 79900-ftért!
2015. márc. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!