Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen táncfajta illik hozzám?

Milyen táncfajta illik hozzám?

Figyelt kérdés
Szeretek mozogni bár nem megy egykönnyen egy tánc megtanulása :\ Járok néptáncra , de az nem az en világom :\ Szeretnék egy olyan táncot tanulni amit én is élvezek :) Szóval : szeretek olyan ruhákban járni amiben kényelmesen érzem magam ( ha ez segít) , tudom mozgatni a karom , a csípőm , a lábam stb . egyszerre de hogy mind mást csinál :)) szeretem a diszkó zenéket, a reppeket , de utálom a mulatóst. Ésss szeretek én kitalálni tánclépéseket. :))

2015. jan. 12. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Biz
2015. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Reggaeton?
2015. jan. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem de köszi :) Vajon a hip hop jó lenne?
2015. jan. 12. 17:25
 4/5 anonim válasza:
Én hip hopra jártam 12 évig, edzésekre természetesen laza, kényelmes ruhában kell menni és elég összetett mozdulatokat tanultunk. Szerintem mindenképp próbáld ki :)
2015. jan. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi ki fogom :)
2015. jan. 13. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!