Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Általános iskolából ballag...

Általános iskolából ballag öcsém. Mit vegyünk neki a párommal?

Figyelt kérdés
Igazából semmi nem érdekli amiért oda lenne. Pénzt adni nem szeretnénk mert butaságra költené. 30e ft körüli összeget szánunk rá
2015. máj. 15. 17:15
 1/9 anonim válasza:
Én a pénzt adnám a helyetekben,relatív majd ő eldönti hogy mi butaság és mi nem,azt veszi amire szüksége van.Ha olyat veszel neki,amire nincs szüksége,akkor tőled legalább ekkora butaság nem pénzt adni.
2015. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Valami jó drága whiskit
2015. máj. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezzetek meg, hogy gyujt-e valamire epp, pl laptop. Ha igen, beszalltok ti is x osszeggel.

Szerintem odaadhatjatok a penzt is, adjatok kevesebbet, melle vesztek valami aprosagot, ha butasagra kolti o baja.

;)

2015. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Add a pénzt. Amire költené, az lehet, a ti szemetekben butaság, de ha ő annak örül, akkor miért ne vegye azt?
2015. máj. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Pénznek mindenki örül.
2015. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Iránytűt és térképet, hogy jó irányba ballagjon.
2015. máj. 16. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csokor virágot
2015. máj. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A whisky-t támogatom :D Bár én 14 évesen nem tudtam volna különbséget tenni egy olcsó és egy drága között, úgyhogy legyen valami olcsó, de normális pia + pénz
2015. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
fejhallgatót!
2015. máj. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!